Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
zebra2009 AMBASADORKA
Dnes v 17:44
:gift::gift::gift:Až do dnešní půlnoci můžete zde u mě na blogu soutěžit o jednu z chobotniček pro Vaše děti :heart:️ Zítra dopoledne vylosuji a zveřejním 3 šťastné výherce :gift::gift::gift:

#vanoce_s_ambasadorkami #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
Dnes v 09:07 Čtené 248x

Dnes je druhá adventní neděle...den, kdy se doma na našich adventních věncích rozhoří druhá adventní svíčka a Vánoce už jsou prakticky na dosah! Pokud chcete, můžete si právě druhou adventní neděli zpříjemnit soutěží, kterou Vám dnes přináší Pampers v rámci akce "Dny s ambasadorkami"☆

O co dnes můžete soutěžit? 

Dnes soutěžíme o 3 speciální ručně háčkované hračky - chobotničky pro všechny kulíšky, miminka a malé děti ♡ Hračky, které tvoří hlavička a chapadla. Chobotničky, které mají veselý obličejíček a občas je zdobí mašlička, občas klobouček nebo dokonce dudlíček :slight_smile:

Jak se do soutěže můžete zapojit? 

Pokud chcete soutěžit, je třeba, abyste splnili jen 3 jednoduché podmínky:

1. Odpovědět na soutěžní otázku pod tento článek - soutěžní příspěvky můžete přidávat pouze do dnešní půlnoci

2. Dát lajk tomuto článku

3. Dát lajk dnešnímu vánočnímu článku u Verči @apacheee

Tři výherkyně budou vylosovány pomocí generátoru náhodných čísel a během zítřejšího dopoledne je vyhlásím u mě na blogu.

☆Jaká je tedy dnešní soutěžní otázka?☆

Všem Vám přeji hodně štěstí v dnešní soutěži a krásnou druhou adventní neděli!

Zita a #pampers

#vanoce_s_ambasadorkami

#soutez

Čti celý článek
zebra2009 AMBASADORKA
6. pro 2018
Dnes mám pro Vás otázku za 3 :heart:

Jaký stromeček máte na Vánoce raději?

A) Živý stromeček
B) Umělý stromeček

Za každou odpověď pošlu 3:heart::heart::heart:

#vanoce_s_ambasadorkami
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
3. pro 2018 Čtené 8x

V úvodu bych chtěla především poděkovat Modrému koníku za to, že jsem měla možnost testovat tento pažní tlakoměr Veroval. Vzhledem k tomu, že v naší rodině problémy s tlakem jsou, už delší dobu jsem uvažovala o jeho pořízení pro účely sebekontroly. Tímto se celá situace vyřešila a ještě jednou vřelé díky!

Tlakoměr se dodává v elegantním balení v krabici, ve které najdete praktickou taštičku pro ukládání tlakoměru, manžety a ostatního příslušenství. Součástí balení je i kabel k přetažení dat z tlakoměru do PC a tužkové baterie. Balení je tedy kompletní a nemusíte už nic dokupovat, abyste mohli využívat tlakoměr na maximum. Součástí je samozřejmě rovněž podrobný manuál, ve kterém se dočtete nejen jak tlakoměr používat, ale najdete v něm i přehlednou tabulku k rychlému vyhodnocení naměřených hodnot. K detailnímu vyhodnocení naměřených hodnot je dobré využívat program Veroval medi.connect, který je možné si do PC bezplatně stáhnout. Vyhodnocená měření v tomto programu ocení především lékař, kterému je můžete přinést nebo jen poslat emailem.

Samotný přístroj pažního tlakoměru Veroval disponuje velkým displejem, který ocení především senioři. Opakovaná měření s pamětí naměřených hodnot lze využívat až pro 2 osoby, mezi kterými jsme se přepínali. V našem případě není těžké rozlišit, kdo si jaké číslo vybral. Zatímco v paměti mých měření jsou hodnoty s nízkým tlakem (vyjma jednoho měření po návštěvě tchýně :grinning:), tak naměřené hodnoty tlaku mého muže jsou bohužel v pásmu hodnot vyšších, než by měly být.

Přístroj lze používat i pro náhodná měření bez ukládání naměřených hodnot například pro návštěvy. My jsme tento režim vyzkoušeli zatím právě pouze při návštěvě tchýně, která se s vysokým tlakem léčí.

Tlakoměr má i dodatečné senzory "ideálních podmínek pro měření", které se postupně zobrazují. Pokud ale během měření například člověk pohne rukou, přístroj měření nedokončí, napíše chybovou hlášku a měření je nutné zopakovat.

Závěrem bych chtěla napsat, že do tohoto testování jsem se hlásila především díky našim rodičům, kteří se na obou stranách léčí s vysokým tlakem. Během testování jsem zjistila, že je fajn mít takovou věc doma, i když si třeba člověk myslí, že ji nepotřebuje. U muže jsme díky tomuto testování přišli na to, že bohužel i přes opakovaná měření má tlak v pásmu vyšších hodnot. Já osobně budu tlakoměr využívat pro sebekontrolu při potížích jako jsou bolesti hlavy, migrény a pocity na omdlení zpravidla z únavy a nevyspání.

V rodině jsme se všichni shodli na tom, že tento pažní tlakoměr Veroval je skutečně "vychytaný" a stojí za vyzkoušení.

#test_veroval2

#recenze

Čti celý článek
zebra2009 AMBASADORKA
2. pro 2018 Čtené 30x

Nás to prostě baví. A vás podle všeho taky. Vánoce jsou navíc obdobím, kdy se mají plnit přání a sny a dělat si radost. Proto opět začínají DNY S AMBASADORKAMI.

Odfrkněte si na chvíli od vánočního shonu a odreagujte se při gruntování, zdobení, nakupování, pečení a všeho ostatního, co pro vás představuje začátek adventu. Máme pro vás znovu týden (dobře, tentokrát skoro dva) nabitý zajímavými články o Vánocích a o všem, co k nim patří, a také samozřejmě se spoustou soutěží. Protože ty ke Dnům s ambasadorkami taky neodmyslitelně patří.

Vyhrát můžete všechno možné od drobností po hodnotné výhry. A i když se na vás třeba neusměje štěstí, obohatíte alespoň svého ducha. Každý den vyhlížejte článek; jednou o vánočních pověrách, jindy třeba o tom, proč jíme zrovna to, co jíme. A čtěte pozorně, každý tento článek bude v jednom dni doprovázet také soutěžní článek u jiné ambasadorky. Takže dávejte pozor, lajkujte a komentujte.

Podrobná pravidla najdete v každém soutěžním článku. Jsou podobná jako v předchozích Dnech s ambasadorkami. Nebyl čas vymýšlet nic extra nového, na tento formát už jsou všichni zvyklí.  Ale nějaká ta změna přeci jen proběhla, proto si je přečtěte pozorně:

Pravidla Dnů s ambasadorkami:

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

- dát like vánočnímu článku ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla soutěž – článek bude u jiné ambasadorky)

Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky.

Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce.

Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast.

Pevně doufáme, že se vám i tentokrát budou Dny s ambasadorkami líbit, užijete si je, dozvíte se něco nového a třeba si i odnesete jednu z výher.

Hodně štěstí! První článek se na blogu objeví už zítra!

Zita a Pampers

#vanoce_s_ambasadorkami

#pampers

Čti celý článek
zebra2009 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 30. lis 2018
Já mám z Vánoc nejraději,
když se kolem všichni smějí.
Když se kapři mrskají
a prskavky prskají.

Není vůbec důležité
dostat dárků horu.
Hlavní je, že těšíme se
na Vánoce spolu.

:snowflake::snowflake::snowflake:️V neděli začínají Dny s ambasadorkami ve vánočním duchu :snowman2:️ Budete mít opět možnost si zasoutěžit o prima ceny a společně se můžeme naladit na tu pravou vánoční vlnu:snowflake::snowflake::snowflake:

#vanoce_s_ambasadorkami #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
28. lis 2018
Dny s ambasadorkami jsou opět tady a tentokrát nás všechny naladí na vánoční vlnu :snowman2::last_quarter_moon_with_face::snowflake:

:gem:Budeme zase soutěžit o hodnotné a milé ceny a zkusíme Vám zpříjemnit začátek adventního času:gem:

Zatím Vám přináším dnešní tipovačku za :heart:️ Zkuste si tipnout, které 4 ambasadorky jsou na fotkách a každé z Vás pošlu po :heart:

#vanoce_s_ambasadorkami
#pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
25. lis 2018
:gem::gem::gem:Až do dnešní půlnoci můžete zkusit štěstí ve Velké podzimní soutěži s Pampers :gift::tada::balloon:

Hrajeme o zásobu nových plenek Pampers Active Baby na 3 měsíce, vlhčené ubrousky Pampers Sensitive a přebalovací podložky Pampers Change Mats :tada:

Nové Pampers Active Baby mají přidanou vrstvu "sleep", díky které bude miminko celou noc v suchu:baby:

Soutěž probíhá ve skupině zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

#velka_podzimni_soutez #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
23. lis 2018
:gift::gift::gift:Až do neděle se můžete zapojit do soutěže o zásobu produktů Pampers na čtvrt roku:gift::gift::gift:

Připojte se do skupiny a zkuste štěstí v soutěži:balloon: Skupinu najdete zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

Hrajeme o nové plenky Pampers Active Baby s přidanou vrstvou "sleep" pro nerušený a klidný spánek miminek:baby:

#pampers #velka_podzimni_soutez
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
19. lis 2018
Za tady toto testování tlakoměru vážně moc děkuji:heart: Připravilo nám totiž jedno velké překvapení :thumbsup: Když jsem se doma pochlubila, že budeme testovat tlakoměr, tak to muži přišlo jako strašná sranda...njn, jenže právě díky tomuto přístroji přišel na to, že problémy s vyšším tlakem neminuly ani jeho, takže...ještě jednou děkuji, protože kdyby si takto týden doma neměřil tlak, tak by k doktorovi v životě nešel :wink: :slight_smile: :four_leaf_clover:

#test_veroval2
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 18. lis 2018
:gift::gift::gift:Ještě týden se můžete zapojit do soutěže o zásobu nových plenek Pampers Active Baby, vlhčených ubrousků Pampers Sensitive a přebalovacích podložek Pampers Change Mats:gift::gift::gift:

Skupinu, kde můžete soutěžit najdete zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

Všem držím pěsti, štěstí se usměje hned na 3 z Vás :four_leaf_clover:

https://youtu.be/roJupkkqIBk

#pampers
#velka_podzimni_soutez
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
17. lis 2018
Díky, sestřičko!

Mám slzy v očích...video, které mě vrátilo o 7 let zpět...nikdy nepřestanu být vděčná:heart:️ A ano, i já znovu děkuji!:four_leaf_clover:

https://youtu.be/KLIjwTKa2qM

#nedoklubko
#pampers_preemie
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
17. lis 2018
:heart::heart::heart:️Dnes je Světový den předčasně narozených dětí:heart::heart::heart:

Takto krásně je v Brně nasvícený Špilberk:rose:

Zdroj a více foto zde: https://brnensky.denik.cz/zpravy_region/spilber...

#nedoklubko #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
16. lis 2018
Balení pažního tlakoměru obsahuje všechno potřebné :slight_smile: Není třeba dokupovat navíc ani tužkové baterie nebo kabel do PC :thumbsup:

#test_veroval2
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
16. lis 2018
Pampers představilo nové plenky Active Baby:heart:️ Plenky mají přidanou vrstvu "sleep" pro nerušený spánek :sleeping:

:tada::balloon::gift: Ve skupině Pampers můžete nyní soutěžit o velkou zásobu těchto nových plenek Pampers Active Baby:gift::balloon::tada:

Celá soutěž potrvá do 25.11.2018:bomb:

Skupinu najdete zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

#pampers
#velka_podzimni_soutez
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
15. lis 2018
I k nám dorazil a už se testuje pažní tlakoměr Veroval :clap: Vše bylo důkladně zabaleno a cestovní kufřík je super, že se do něho vše vejde a nic neztratí :slight_smile:

#test_veroval2
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
14. lis 2018
:heart:️Jsou zde maminky z okolí Českých Budějovic? Právě pro ně přináším tip na akci v souvislosti se Světovým dnem předčasně narozených dětí.:heart:

Letos se k oslavám tohoto dne přidala Kongregace bratří Nejsvětější Svátosti. Bohoslužbu povede Vojtěch Blažek. Na setkání je pozván taktéž primář Neonatologie Českých Budějovic a další doktoři a sestry z tohoto oddělení.:rose:

Přijde z Vás někdo na tuto akci?:tulip:

#nedoklubko #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
14. lis 2018
:tada::gift::balloon::tada: 3...2...1...A je odstartováno! Právě začala Velká podzimní soutěž s Pampers!:tada::gift::balloon::tada:

Soutěž najdete ve skupině zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

:gift::gift::gift:Zásoba plenek, vlhčených ubrousků a přebalovacích podložek je připravena hned pro 3 výherce:gift::gift::gift:

#pampers
#velka_podzimni_soutez
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
13. lis 2018
:fallen_leaf::four_leaf_clover:Baví Vás různé logické hádanky nebo matematické kvízy? Hodila by se Vám pro Vaše dítě zásoba nejen plenek na několik měsíců?:four_leaf_clover::fallen_leaf:

Už zítra můžete soutěžit ve skupině Pampers zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

Soutěž bude trvat do 25.11.2018:thumbsup:

#pampers #velka_podzimni_soutez
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
12. lis 2018
:maple_leaf::fallen_leaf::leaves:Vše je nachystáno a "Velká podzimní soutěž s Pampers" je tu:leaves::fallen_leaf::maple_leaf:

Ceny do soutěže jsou opravdu štědré a celá akce odstartuje již tento týden ve středu 14.11.2018 ve skupině Pampers zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

Kdo má chuť si s námi zasoutěžit, může se přidat k nám do skupiny:thumbsup:Soutěž potrvá do 25.11.2018 a malinko si u toho "potrápíte" mozkové závity:four_leaf_clover:

#pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
8. lis 2018
:tada::gift::balloon::birthday:Tak jsem přes noc sklidila pole kukuřice a Kubík před chvílí vyrazil do školky slavit narozeniny :birthday::tada::balloon::gift:

Zdravé mlsání snad udělá dětem radost :four_leaf_clover:

#pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
6. lis 2018
Plenky Pampers Active Baby mají nové balení:thumbsup:

Zaznamenali jste už v obchodech tuto změnu? Za každou odpověď pošlu 3:heart::heart::heart:

#pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
5. lis 2018
Listopad je měsícem oslav Světového dne předčasně narozených dětí. Všude na světě se slaví 17. listopadu.:rose: Česká republika se do této akce zapojila poprvé v roce 2010.:tulip:

#nedoklubko #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 1. lis 2018
Když byla Emička ještě úplné miminko, hodně jste mi psali, že jste spokojené s Pampers Pants:thumbsup:U synů jsem vždy používala jen klasické plenky, takže Pampers Pants jsou pro mě krok do neznáma:see_no_evil: Dnes jsem zkoukla teoretickou přípravu:joy:, spotřebujeme poslední balík plen a jdeme na to:thumbsup:

A co Vy? Přijdou Vám Pampers Pants pro děti, které už jsou opravdu akční, lepší než klasické plenky? Každou odpověď samozřejmě odměním 3:heart::heart::heart:

https://youtu.be/H8wkwbRzLBw

#pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
27. zář 2018
:bomb::gift::balloon:Tak to nakonec klaplo a během podzimu budete mít možnost zasoutěžit si s Pampers:four_leaf_clover:

Soutěž bude probíhat ve skupině zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

Budeme chystat produkty do soutěže a zajímalo by nás, co nejvíce byste chtěli vyhrát, co používáte, co se Vám osvědčilo:thumbsup: Je to dnešní #odpoved_za_srdicko :heart:️ Každému pošlu :heart::heart::heart:

Všem přeji krásný den:rose:

#pampers #soutez
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
18. zář 2018
:heart:️Koupí každého balení plenek Pampers můžete pomoci neonatologickým centrům v péči o předčasně narozená miminka :heart:

#pampers #nedoklubko
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
28. srp 2018
Víte o tomto projektu v drogeriích Rossmann? Projekt běží od 1. srpna 2018 do 30. září 2018 a každá prodaná plenka v tomto období podpoří miminka v neonatologických centrech i organizaci Nedoklubko, která pomáhá rodičům předčasně narozených dětí :heart:

#pampers #nedoklubko #preemie
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 21. srp 2018
Kamarádka si chová Emičku a říká:
"Jeeee, ta krásně voní...je to možný, že cítím levanduli???"
Koukám a vůbec nevím, když v tom mi to docvakne, takže se začnu strašně smát, a říkám jí: "Není...ale cítíš pod "pamperskou" mastičku z měsíčku lékařského, kterou jsem jí namazala na zadek...":joy::joy::joy:

#mesiceknenilevandule #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
16. srp 2018
Dobré ráno, dnešní odpověď za 5:heart:️ je tato:

Dokážete vyřešit tuto matematickou úlohu? Napište, prosím, jen výsledek a nepište, jak jste na to přišli :wink: :slight_smile:

Zítra zveřejním správnou odpověď a pošlu hned :heart::heart::heart::heart::heart:

#odpoved_za_srdicko #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
14. srp 2018
Pro všechny, kteří ještě na 09.09.2018 nemají nic v plánu, přináším jeden tip jak zabavit nejen sebe ale celou rodinu :heart::thumbsup::four_leaf_clover:

#pampers #beh_pro_miminka_do_dlane_2018 #nedoklubko
Zobraz celou zprávu
Strana
z 4
Předchozí Strana
z 4
Další