Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
zebra2009 AMBASADORKA
18. zář 2018
:heart:️Koupí každého balení plenek Pampers můžete pomoci neonatologickým centrům v péči o předčasně narozená miminka :heart:

#pampers #nedoklubko
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
28. srp 2018
Víte o tomto projektu v drogeriích Rossmann? Projekt běží od 1. srpna 2018 do 30. září 2018 a každá prodaná plenka v tomto období podpoří miminka v neonatologických centrech i organizaci Nedoklubko, která pomáhá rodičům předčasně narozených dětí :heart:

#pampers #nedoklubko #preemie
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 21. srp 2018
Kamarádka si chová Emičku a říká:
"Jeeee, ta krásně voní...je to možný, že cítím levanduli???"
Koukám a vůbec nevím, když v tom mi to docvakne, takže se začnu strašně smát, a říkám jí: "Není...ale cítíš pod "pamperskou" mastičku z měsíčku lékařského, kterou jsem jí namazala na zadek...":joy::joy::joy:

#mesiceknenilevandule #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
16. srp 2018
Dobré ráno, dnešní odpověď za 5:heart:️ je tato:

Dokážete vyřešit tuto matematickou úlohu? Napište, prosím, jen výsledek a nepište, jak jste na to přišli :wink: :slight_smile:

Zítra zveřejním správnou odpověď a pošlu hned :heart::heart::heart::heart::heart:

#odpoved_za_srdicko #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
14. srp 2018
Pro všechny, kteří ještě na 09.09.2018 nemají nic v plánu, přináším jeden tip jak zabavit nejen sebe ale celou rodinu :heart::thumbsup::four_leaf_clover:

#pampers #beh_pro_miminka_do_dlane_2018 #nedoklubko
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 2. srp 2018
Tento měsíc ve skupině Pampers bude celý zaměřený na letošní skutečně horké léto:sun_with_face: Čeká na Vás videoseriál zaměřený na manipulaci s miminky, plavání a masáže miminek, vodní radovánky s dětmi a plenky do vody. Určitě budete mít možnost nasbírat i spoustu :heart::heart::heart:Budu ráda, když se přidáte k nám do skupiny a budu se těšit i na Vaše příspěvky, jak si letošní horké léto užíváte Vy :sun_with_face:

Skupinu najdete zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

#pampers #horkeleto2018 #huradovody #splashers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 16. črc 2018
:heart:️Našla jsem tohle video, které bylo natočeno k příležitosti narození dcery Kate a Williama - princezny Charlotte :heart:️ Na videu je zachycených dalších 5 žen, kterým se děti narodily ve stejný den, co malá princezna :rose::tulip::four_leaf_clover:

https://youtu.be/MqEi5gMT8iw

#pampers #everybabyisaprinceorprincess
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
12. črc 2018
Pro ni je radost vymýšlet "oběd":heart:️ Snad jí ten apetit vydrží:thumbsup::four_leaf_clover:

#pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
11. črc 2018
Dnešní odpověď za :heart::heart::heart:️ je:

Pamatujete si/vzpomenete si, kdy jste od svých dětí dostali takovou tu vědomou první pusu?

#odpoved_za_srdicko #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
28. čer 2018
Díky Pampers a organizaci Nedoklubko jsem se začala více zajímat o háčkované chobotničky nejen pro nedonošené děti :heart:️ Vyjma takového toho ustáleného návodu jsem hledala i další inspiraci...a našla :heart_eyes: Sama sobě dávám výzvu, že uháčkuji alespoň 10 těchto chobotniček pro charitativní účely:heart::heart::heart:

#pampers #nedoklubko
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 19. čer 2018
Vždycky, když dojedeme na návštěvu k mé babičce, tak v dobrém řeší, že ani jednomu dítěti jsem nikdy nedala dudlík:grinning: Ale já ho pro ně vážně nikdy nepotřebovala :heart:

Jak to máte Vy a Vaše děti? Používají dudlíky nebo stejně jako moje děti jsou prostě bez nich? A je vlastně těžké se dudlíku u dítěte později zbavit?

Je to dnešní #odpoved_za_srdicko :heart:️ Každému tak přiletí 3 srdíčka :heart::heart::heart:

#pampers #odpoved_za_srdicko
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
17. čer 2018
Přeji Vám všem i za společnost Pampers krásný Den otců!:heart::rose::tulip:

#pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
15. čer 2018
Nejen během je možné podpořit miminka do dlaně. Celý výtěžek z této akce "Jóga pro miminka do dlaně" bude předán organizaci Nedoklubko:heart: A pro nás mámy jedna důležitá informace...celá akce je baby friendly, takže je možné přijít společně s dětmi:heart::thumbsup:

#nedoklubko #pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
12. čer 2018
V pořadu Sama doma jste mohli vidět skvělý rozhovor s Lucií Žáčkovou z organizace Nedoklubko a Michalou Centnerovou ze společnosti Pampers:rose: Obě ženy více přiblížily letos odstartovaný projekt Plenek do dlaně a současně prezentovaly i další projekt organizace Nedoklubko:tulip:

Záznam z vysílání je k vidění zde:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/114849974...

Pokud Vás zajímá více ze světa Pampers, můžete se přidat i k nám do skupiny zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

#pampers #nedoklubko #preemie
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
11. čer 2018
Každá žena je pro ty svoje děti ta nej...nejvíc nejlepší supermamka prostě :heart:️ Opravdu jsem vždy šťastná a cením si toho, když mi kluci řeknou: "Mami, Ty jsi prostě ta nejlepší maminka na světě." A k tomuto "ocenění" jsem přišla vlastně ani nevím jak. Kolikrát jsem si totiž říkala, jestli jsem vůbec dobrá máma...a o to víc mě zahřálo, když mi tohle kluci řekli úplně poprvé...zcela nečekaně :four_leaf_clover:

Takže dnešní #odpoved_za_srdicko je, kdo je podle Vás "Supermamka" :heart:️ Za sebe mohu říci, že pod tímto slovem si představuji každou ženu, která dělá vše podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, i když ne vždy třeba všechno vyjde na 1*:thumbsup:

#pampers #odpoved_za_srdicko
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
7. čer 2018
Projížďky s kočárkem nebo nošení v šátku se s příchodem miminka stanou na čas součástí každého dne:sun_with_face: Berete tyto procházky jen jako "denní rutinu", kterou je třeba absolvovat, nebo si je snažíte nějak zpříjemnit? Podnikáte stále stejnou trasu, máte jich víc nebo kolikrát jedete jen tak bez cíle?:rose: Já každodenní procházku většinou spojuji s vyzvedáváním dětí ve škole a školce a potom jdeme společně ještě na hřiště, kolonádu, na kola apod. :watermelon:

Za každou odpověď Vám pošlu 3:heart:️ pro radost a pěkný den:four_leaf_clover:

#pampers #odpoved_za_srdicko
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 6. čer 2018
Už to jsou 3 měsíce, kdy byl spuštěn v České republice projekt "plenek do dlaně" Pampers Preemie Protection ve velikosti P3.:heart:️ Celý tento projekt podporuje i další oblasti pomoci předčasně narozeným dětem. Pampers navázalo spolupráci s organizací Nedoklubko, která se aktivně podílí na pomoci rodičům předčasně narozených dětí. Na základě spolupráce byla uspořádána i akce Běh pro miminka do dlaně, přičemž výtěžek z celé této akce činil 46 300 Kč. Tato skvělá částka jde na podporu neonatologického oddělení s JIPN Fakultní Thomayerovy nemocnice :heart:️ Sportu zdar!:tada:
#pampers #nedoklubko #beh_pro_miminka_do_dlane_2018
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
5. čer 2018
V době těhotenství označujeme ty naše miminka různě:pregnant_woman:Já se přiznám, že na úplně tyto zdrobněliny nejsem, i když třeba "plaváček" je fajn:thumbsup: Jak o miminku ještě v bříšku jste mluvily nebo mluvíte Vy? Za každou odpověď Vám pošlu :heart::heart::heart:

#pampers #odpoved_za_srdicko
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 4. čer 2018
Už od roku 2006 pomáhá partnerství Pampers a UNICEF eliminovat tetanus rodiček a novorozenců v 19 zemích.:rose:

Zajímají Vás novinky a akce ve "světě" Pampers? Můžete se přidat k nám do skupiny zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

#pampers #unicef
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
23. kvě 2018 Čtené 36x

V první řadě bych chtěla poděkovat Modrému koníku za možnost testovat kosmetiku Baby Dove v uplynulém měsíci. Do tohoto testování jsem přihlásila především naši nejmladší dcerku (4 měsíce), u které jsem zatím příliš mnoho kosmetiky nezkoušela. Byla jsem tedy zvědavá, jak jí bude vyhovovat.

V balíčku, který dorazil jsme měli možnost testovat především řadu Rich Moisture spolu s jedním produktem z řady Sensitive Moisture. No, a jak celé testování dopadlo v naší rodině? Tomu budu věnovat tento článek.

Hned první večer jsme otestovali Mycí gel na tělo a vlásky Rich Moisture. Emička od narození vodu skutečně miluje, takže zatímco jsem jí koupala, byla spokojená jako želvička. Po koupání její pokožka příjemně - ovšem nevtíravě - voněla.

Po koupání jsme tedy rovnou vyzkoušeli i druhý produkt - Zklidňující tělové mléko Rich Moisture. Mléko se krásně roztírá, takže jsem ho bez problémů lehounce vetřela do pokožky. Po této kombinaci byla pokožka nádherně hydratovaná, jemná a příjemně voňavá.

Oba dva produkty současně testovali i kluci, kdy se z koupelny vždy ozývalo: "Mmmmm, to je vůně..." :slight_smile: Večer při čtení pohádky na dobrou noc bylo super, jak všichni tři shodně voněli nevtíravou vůní čistoty.

Další den jsme začali s testováním Krému proti opruzeninám Rich Moisture. Na tento krém jsem byla skutečně zvědavá, protože dosud jsem vždy měla dobrou zkušenost pouze s jedním konkurenčním produktem, ke kterému jsem se už u synů vždy vracela. Po otevření byl krém příjemné parfemace stejně jako ostatní produkty z řady Rich Moisture. Zaujalo mne především to, že se skutečně jedná o lehký dobře roztíratelný krém. Není to tedy žádná hutná mastná "pasta", která by se obtížně roztírala. Krém jsme poctivě testovali celý měsíc a pokožku po celou dobu krásně ochránil. Za nás tedy velké překvapení celého testování a maximální spokojenost.

Současně jsme vyzkoušeli i Vlhčené čistící ubrousky Rich Moisture. Musím říci, že sice na ně u dcerky neproběhla vyloženě alergická reakce v podobě nějakého agresivního podráždění, ale po jejich použití jí vždy na nějakou dobu pokožka zčervenala. Ubrousky jsou dost parfémované, proto myslím, že jsou vhodnější pro starší děti minimálně od jednoho roku výše. Používali je nakonec tedy především kluci venku a na výletech na utření rukou nebo pusy a jejich pokožka ubrousky snášela naprosto bez problémů. Oceňuji u nich především jejich balení, kdy se vždy vytáhne pouze jeden ubrousek.

V uplynulém měsíci se nám na umyvadle rovněž zabydlela Krémová tableta na mytí Rich Moisture. Tu jsme používali kompletně celá rodina a u všech toto mýdlo zanechává hydratovanou pokožku bez vysušení. Je rovněž po namydlení příjemné krémové nemastné konzistence a velice decentní parfemace.

Dále jsme v uplynulém měsíci testovali Mycí gel na tělo a vlásky Sensitive Moisture. Oproti řadě Rich Moisture je tento gel takřka bez parfemace a pro úplné miminko bych ho spíše doporučila. Nakonec se u nás ustálilo, že mycí gel z řady Sensitive Moisture jsem používala pouze na dcerku a Rich Moisture používali i synové.

No, a posledním testovaným produktem je Šampon pro dětskou pokožku hlavy Rich Moisture. Emička ještě příliš vlásků nemá, takže za nás stačilo vždy mýt pouze mycím gelem na tělo a vlásky z řady Sensitive Moisture. Nicméně největší ocenění získal šampon od prostředního synka Kubíčka díky tomu, že vůbec ale vůbec neštípe do očí. Tak jako jsem Kubíka vždy musela "ukecávat", že umyjeme večer vlásky, tak od této doby se vždy upomíná sám, že je čas opět umýt vlásky. :slight_smile:

Sečteno, podtrženo, musím říci, že se kosmetika Baby Dove během uplynulého měsíce zabydlela u nás doma a jednotlivé produkty si "našly" skalní příznivce. U nejmladší dcerky Emičky jednoznačně vede mycí emulze na tělo a vlásky Sensitive Moisture a krém proti opruzeninám Rich Moisture. Prostřední syn Kubíček je nadšený z šamponu pro dětskou pokožku hlavy Rich Moisture a nejstarší Adámek si oblíbil mycí gel na tělo a vlásky Rich Moisture. Krémovou tabletu na mytí Rich Moisture jsme si oblíbili více méně všichni. Za naši rodinu tedy mohu produkty kosmetiky Baby Dove jedině doporučit.

#test_babydove

#recenze

Čti celý článek
zebra2009 AMBASADORKA
22. kvě 2018
Děti rostou a čas člověk nezastaví...je jedno, jestli žena čeká první, druhé, třetí nebo klidně páté dítě, protože vždy bude zažívat stejná, ale přesto nová její/jejich "poprvé"... při shlédnutí tohoto videa jsem si se slzou v oku zavzpomínala na ty moje/naše/jejich společná "poprvé"...:heart:

#pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
17. kvě 2018
Videonávod pro všechny, kteří by pro někoho jednou chtěli vyrobit plenkový dort a nebyli si úplně přesně jistí "jak na to":thumbsup:

#pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 15. kvě 2018
U nás už všechny děti spí:last_quarter_moon_with_face:Na odkazu najdete "Pampers ukolébavku" přeloženou do češtiny :rose: "Spinkej, spinkej, už dobře víš, není nic, co bychom pro Tebe neudělali...":last_quarter_moon_with_face:

#pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
13. kvě 2018
:sun_with_face::four_leaf_clover:Ještě dnes se můžete zapojit do soutěže ke Dni maminek, kterou najdete zde:four_leaf_clover::sun_with_face:: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

#pampers #soutez
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
12. kvě 2018
Už dnes od 14:00 se můžete ještě registrovat a běžet nebo jít pro miminka do dlaně. Pampers je hlavním partnerem této akce, kterou pořádá organizace Nedoklubko:thumbsup::heart::four_leaf_clover: Detailní informace najdete zde u mě na blogu v článku :rose:
#pampers #nedoklubko #beh_pro_miminka_do_dlane_2018
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
11. kvě 2018 Čtené 32x

A kdo neběhá, může jít, případně i na dálku je možné celou akci podpořit!♡

Organizace Nedoklubko pořádá v rámci projektu MIMINKA DO DLANĚ sérii charitativních běhů s cílem upozornit na problematiku předčasných porodů, současně vyzdvihnout úroveň české neonatologie a v neposlední řadě podpořit konkrétní neonatologická oddělení, která o předčasně narozená miminka pečují.

Registrovat se můžete zítra 12.05.2018 přímo na místě před začátkem akce mezi 14. a 15. hodinou na registračních místech v restauraci U krále Václava IV.

Připraveny budou pro Vás tyto tratě:

  • krátké závodní tratě pro děti
  • 5 km trať pro dospělé
  • 3 km vycházková trať pro rodiny s malými dětmi, kočárky, dětmi na koloběžkách, odrážedlech apod.

Akce je pořádána ve spolupráci s agenturou Plus Production Prague za podpory restaurace U krále Václava IV., Fitko Hanky Kynychové, Aquilla a Nike.

Generálním partnerem je společnost Nutricia a hlavním partnerem Pampers. Dalšími partnery jsou: Alza.cz, Dermacol, Hummer, Letiště Praha, GRADA, MORA, Medela, Nexos, Zásilkovna, PROMAREHA, Pilulka, FastOut, Divadlo Kalich, S&T a Prague Wine Company.

Součástí akce bude také tzv. Štědrý stůl, na který může kdokoli přinést dárek neonatologickému oddělení. Může se jednat o zachovalé novorozenecké oblečení do velikosti 50 či látkové čisté pleny. Děti mohou přinést obrázky, maminky zase povzbudivé vzkazy pro maminky, které jsou teprve s miminky na oddělení.

Pokud nemůžete dorazit, ale přesto chcete podpořit činnost a aktivity organizace Nedoklubka, pošlete příspěvek 200 Kč na transparentní účet této organizace, ze kterého jsou výhradně hrazeny náklady spojené s výrobou časopisu "Nejste v tom sami" a knihy "Vítej, kulíšku". Obě publikace jsou zdarma distribuovány do všech perinatologických center v zemi na podporu rodičů po předčasném porodu.

Číslo účtu: 1171717/0100 a do předmětu uveďte Myslím na miminka do dlaně. K platbě můžete použít i tento QR kód.

Věřím, že zítra tu bude jistě parádní akce s krásným posláním. Každému, kdo se rozhodne tuto akci podpořit během, chůzí nebo zasláním finanční částky předem za organizaci Nedoklubko, ale především za ty malé předčasně narozené kulíšky, děkuji!♡

#nedoklubko #pampers

Čti celý článek
zebra2009 AMBASADORKA
11. kvě 2018
Až do neděle můžete soutěžit o flashku v dárkovém balení:slight_smile:

Soutěž najdete zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

#pampers #soutez #den_matek_pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
9. kvě 2018
Tento týden soutěžíme ve skupině Pampers o flashku v dárkovém balení :rose:

Pokud máte chuť si zasoutěžit, soutěž najdete zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

#pampers #soutez #den_matek_pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
Zpráva byla změněna 7. kvě 2018
Právě ve skupině Pampers odstartovala soutěž ke Dni matek:heart: Každý, kdo by si chtěl zasoutěžit, najde soutěž zde: https://www.modrykonik.cz/group/8237/

Všem držím pěsti:four_leaf_clover:
#pampers #soutez #den_matek_pampers
Zobraz celou zprávu
zebra2009 AMBASADORKA
2. kvě 2018
Jedna z posledních autorských fotografií Lucie Robinson do projektu "Miminka do dlaně 2018" :heart:
#pampers #miminkadodlane2018 #nedoklubko
Zobraz celou zprávu
Strana
z 4
Předchozí Strana
z 4
Další