Díky, sestřičko!
Mám slzy v očích...video, které mě vrátilo o 7 let zpět...nikdy nepřestanu být vděčná❤️ A ano, i já znovu děkuji!🍀
Sedím a bulim jako želva tyhle sestry mají u mě obrovský respekt a neskutečně mnoho díky že rodinám pomáhají v těchto těžkých chvílích
17. lis 2018
Také děkujeme...ani po letech nedokážu při vzpomínce udržet slzy