Zľaknutie v 15. týždni

kajka1512
21. mar 2021

Dievčatá, prosím vás išli sme v aute 90tkou a pred auto nam skočila srna veľká a veľmi som sa zľakla a mám strach, že nejako to nespravilo zle bábätku.
Stretli ste sa niektorá s veľkým zľaknutím?
Bolo všetko ok?
(Som v 15tt)

pribinak
21. mar 2021

Pokial ste nehavarovali tak bábätko je ok

kajka1512
autor
21. mar 2021

Našťastie nie.

klip0
21. mar 2021

Podla mna citilo ze si sa zlakla, ale urcite sa nic nestalo. Teraz sa nestresuj, to je horsie. Ak ste nejak prudko zabrzdili a zatlacil ti pas na brucho, alebo nieco, tak by som skočila zajtra na kontrolu ak ti to da pocit kludu. Ale nemas sa coho bat.
Vela zdravia prajem a krasne tehotenstvo ❤️

pribinak
21. mar 2021

@kajka1512 zlaknutie je síce nepríjemne, ale nič viac

kajka1512
autor
21. mar 2021

@klip0 Veeeeľmi ti ďakujeme❤️

klip0
21. mar 2021

@kajka1512 zamalo, drzim palce vo vsetkom 🙂👶🧸🍼

miirka123
22. mar 2021

@kajka1512 podľa mna je to ok ja odkedy som tehotná sa lakam stále nechápem prečo. V noci spim troska poskočil a zobudím sa ako som sa niečoho vylakala otocim sa a spim ďalej 😄 stále mi padajú predmety, šálky rozliezam vodu a vždy sa zľaknem a naháňam to vo vzduchu

sunshine_18
22. mar 2021

Velke zľaknutie v tehotenstve môže spôsobiť potrat... Ale ak by sa vám niečo stalo do hodinky dvoch max by si mala bolesti alebo niečo také.... Takže bud kľudná všetko je v poriadku 😊💗

zuzanka.zuzu
22. mar 2021

@sunshine_18 "Velke zľaknutie v tehotenstve môže spôsobiť potrat" 😨😲 to je čo za kravinu? ale šťastie, že do max 2 hodín by vedela... povedz to tým tehotným, ktorým bábo zomrelo v brušku a nevedeli o tom aj deň 🙄

sunshine_18
22. mar 2021

@zuzanka.zuzu pozri si dôvody potratov vo vyššom štádiu tehotenstva keď sa tu už ideme dohadovať 🙂, aj tu na MK je veľa diskusii o tom ako baba potratila zo zľaknutie napr. Z petardy v 22tt.... Ja nikoho nestrasim je to len realita... Tak som jej povedala aj tu druhu zlu stránku nie len to ze to môže byť v poriadku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre