Ako to funguje v kúpeľoch?

achileus
9. feb 2024

Ahojte baby, chalani...

Chcel by som sa spytat ako to chodi v kupeloch? Priblizim preco sa nato pytam....idem o 2 tyzdne na mesacny pobyt do kupelov koli zlomenej nohe....a som pomerne mlady clovek (po 30tke) vzhladom na to ze do kupelov aspon podla mojej mienky chodia ludia starsieho veku koli roznym problemom. Ja tam idem hlavne aby sa noha rozhybala a vazy slachy napravili svoju hybnost.

Nedavno mi ale kolegyna povedala no ved si uzijes s takym usmevom...nasledne si zomna kamosi robili srandu ze urcite tam na niekoho narazim...ostal som zaskoceny popravde lebo myslel som ze to bude nuda, a vcera vecer som si kusok pocital a...ono vazne to vyzera ze niekto berie kupele ako uzitie si dokonca aj ked je v zavazku. Rozymslam nad tym lebo tiez som bral ze tam idem vypnut a nebudem sa velmi socializovat ale teraz rozmyslam co mam vlastne cakat. S babami som nikdy problem nemal dokonca sa mi velmi dari (hanblivy smajlik) alee teraz som taky ze uha...co ma to tam caka :D

V dobrom teda som sa chcel spytat ake mate skusenosti z tejto stranky?

zalka
9. feb 2024

@achileus A kam ideš? Do ktorých kúpeľov?
Ono teraz čo ja ti viem až tak veselo nebude ako v hlavnej sezóne.

viestta
9. feb 2024

Nikto ta nebude nutit socializovat sa, dokonca ani "socializovat sa". Zjes ranajky, vybavis procedury, zjes obed ak mas procedury tak ich absolvujes, ak nemas mas volny cas, ktory mozes travit ako len chces, zjes veceru a zas mas volny cas a rozhodnes si sam ako ho stravis. Bola som v kupeloch, a uzila som si paradne sama seba, s nikym som sa nesocializovala ked som nechcela, ked som chcela tak som hodila s niekym nezavaznu rec o nesmrtelnosti chrusta. Boli tam riadioaktivni klienti, ktori sa ma snazili organizovat, tych som odignorovala. Aj v kupeloch si svojpravny jedinec a o tom ako v nich stravis cas si rozhodnes sam.

achileus
autor
9. feb 2024

@zalka na teraz Bardejovske kedze som z Presova ale rozmyslam stale ci nezmenit napr Turcianske alebo Sklenne Teplice. Ale Bardejov zatial vyhrava....ja by som praveze aj prial mozno nejaku srandu ale zase v ramci normy no poflirtovat a a tak. Necakam ziadne orgie samozrejme ale v niektorych clankoch to vyznelo ako by to bola bezna vec

pribinak
9. feb 2024

Nemysli si, že tam budú len dôchodcovia. Je tým kopec mladých ľudí, ktorí mali rôzne úrazy napr pri športe
Takze niekoho na spoločný čas určite nájdeš

achileus
autor
9. feb 2024

@viestta ano presne tak nejak to vidim aj ja ze som chcel klud pohodu, knihy, atd byt sam so sebou. Ale na druhej strane som komunikativny clovek ak tam stretnem niekoho zaujimaveho lahko ma to vythne mozno z mojho planu..

achileus
autor
9. feb 2024

@pribinak no ja som ten pripad tiez...sport. Nejak som kupele nikdy neriesil viem ze tam bola mamina, dedko...to je vsetko asi 🙂

zalka
9. feb 2024

@achileus no Bardejov som milovala...hlavne v lete som tam chodila. Nehovorím že teraz budú plné kúpele. To skôr nie. Ale dávajú tam na izbu cca rovesníkov ak je to možné...
V jedálni ťa posadia niekam tam sa so spolustolujucimi zoznámis. Bude partia. Bude dobre. Večer si pôjdeš zakrepcit do kryštálu alebo magnolie.
A ti poviem väčšia sranda je keď 70tnik tanči na ega...a 20 r. sedeli na riti za stolom. Ani tancit nevedeli. My sme sa tam našli partia stretávame sa aj pomimo... 8 rokov... A dokonca aj na svadbe sme boli...2 z partie ..sa vzali. Zoznámili sa v kúpeľoch v Bardejove a láska vydržala aj vzdialenosť...

A ešte tam zvyknú hasiči, vojaci policajti chodiť na rekondičné takže tam rovesníkov vieš nájsť. Neviem či funguje kino, bowling tam bol tiež netuším či funguje ešte.

achileus
autor
9. feb 2024

@zalka no o tom hovorim 🙂 ze predsa len tam vznikaju take ze vztahy, lasky, sex atd...ja som bol v tom ze to je nuda...asi som sa ozaj kusok ponoril do zivotneho stereotypu a zabudol ze aj toto je super cesta ako sa uvolnit 🙂....ja mam izbu sam tak budem mat v tomto klud kusok 🙂

anabela2111
9. feb 2024

Môžem sa spýtať, ako dlho si čakal od odoslania žiadosti? Tiež chcem tento mesiac požiadať o kúpele, tiež po zlomenine nohy a zaujímalo by ma, koľko cca trvá, kým sa dostanem na rad😅 ďakujem.

zuzka0605
9. feb 2024

@achileus mily achileus.kupele su skvela prilezitost na flirt.ked si chces zaflirtovat, tu sa prilezitost najde😝smelo do toho😎ja sa rada takto zabavam, takze ja ak sa raz dostanem do kupelov, rozhodne sa nebudem nudit na izbe.

achileus
autor
9. feb 2024

@anabela2111 myslis do poistovne? nie dlho myslim ze par tyzdnov a mal som odpoved 🙂 potom uz kontaktujes rovno zariadenia ktore su na pohybove ustrojenstvo 🙂

achileus
autor
9. feb 2024

@zuzka0605 mila Zuzka 🙂....to si ma celkom potesila. Naozaj sa tesim viac ked viem ze mozem nadviazat aj taketo priatelstva 🙂.....tak skusim sa pozoznamovat ak tam budu ludia okolo mojho veku 🙂

marca12
9. feb 2024

@achileus tak ano,kupele su dost bujare. Ludia si to tam uzivaju,ale su aj taki,ktori to beru komornejsie a velmi sa nesocializuju. Kupele su ako intrak z mojho pohladu,co som tam videla.

elenajezova
9. feb 2024

@achileus Turčianske Teplice kúpele sú super.

zobaka
9. feb 2024

dochhodkyne sa o teba pobiju, ved uvidis ako bude, potom napises

viestta
9. feb 2024

@achileus ked sa chces socializovat, prilezitosti aj v kupeloch je dost, ked chces byt sam tak budes sam. V kupeloch su bezne zazracne candbaly pre vsetky vekove kategorie, zazracne tym, ze zrazu aj ti najtazsi pacienti odhadzuju barle a idu skackat na parket. Pacienti maju volny vstup do bazenov v case, ked tam nie su procedury, takze mozes si zaplavat kolko len chces. Ces sa da travit aj nezavaznym rozhovorom pri cakani na procedury. Ale aj inac. Budem citovat mojho doktora ked mi pisal papiere pred nastupom: Uzite si to a nezabudnite zabalit prezervativy. 🙂

achileus
autor
9. feb 2024

@zobaka no zase o to az tak nestojim 🙂 aj ked s mierne starsou si vela krat rozumiem viac ako s rovesnickami....každopádne rad by som si kusok obnovil sebavedomie...nejak som sa nikdy nemusel velmi snazit zeny nejak same sli po mne a teraz mam pocit ze sam by som asi zenu ani nezbalil 🙂

zobaka
9. feb 2024

@achileus vies ako cely den nemusis mysliet na nic, procedury, prechadzky jedlo, ludia sa prirodzene radi socializuju, cize nejake to kamaratstvo mozno aj bude

achileus
autor
9. feb 2024

@viestta uf az tak priamo? No uvidim sam ako sa zariadim....chcem mat svoj pokoj a napr piatok sobotu kus sa socializovat... 🙂

viestta
9. feb 2024

@achileus nas pan doktor bol taky svojsky, ale mala som ho rada.

ovaaa
9. feb 2024

Ja som bola x rokov dozadu v Turčianskych Tepliciach a ako nová si ma tam našla partia mladých ..niekto po uraze, ďalšie zdravotníčky, futbalista atď ...A poviem ti, že strašne to dobre padlo...dooobeda procedúry a poobede voľný čas na všetko...Odišli sme skoro všetci + - pár dní naraz, takže za mňa bolo to super a zážitky.

janinah
9. feb 2024

Moja známa tam vždy brala štrikovanie ..až kým sa raz nevrátila tehotná.Ona bola slobodná.ale chlapík nie.Ja som bola len raz a mala som skvelu
partiu.ale vo všetkej početnosti.Chodili sme slaninu opekať do lesa.na výlety do okolia.na víno po večeri.
V sklených Tepliciach sa budeš nudiť viac ako v bardejove.je to dedina.ale vies zbehnúť do b Štiavnice.

oriesocek
9. feb 2024

Ja som bola v lete v Bardejovskych. Boli stále nejaké tancovacky, ale mna nenahovorili, 70+... ja som si skôr čítala, išla skôr spať, prešla sa. A áno, vekovo tam bolo pár v mojom veku

anabela2111
9. feb 2024

@achileus Ďakujem, ktoré zariadenie si si vybral?

zalka
9. feb 2024

@achileus no každý má kúpele také ako si zariadi. Mne je lúto, posledne som bola v 2019 roku, a od vtedy mi je to nedostupné finančne. Chodila som na B a také prachy čo chcú posledné roky ako doplatok nie som ochotná dávať.
Ale v BJ kúpeloch som bola hádam 7 krát, a tým že som chodila cca prelom júla a augusta, tak sme tam vždy postretali známych aj starších s kt. sme neboli dohodnutý. Ako partia sme si vždy dohodli termín hore dole pár dní.
Naozaj mám pekné spomienky, občas som ani procedúry ráno nestíhala kedže sme žúrkovali každý večer aj do druhej do rána. A v lete jasne fungovalo kúpalisko letné, v lese rástli huby no rozhodne som sa tam nikdy nenudila.

daseng
10. feb 2024

V kúpeľoch som bola doposiaľ dvakrát. Prvý raz zhodou okolností v Bardejove, mala som okolo 24 rokov a tam som si povedala "panebože a starí ľudia hovoria, že mladí sú skazení", ináč pobyt a procedúry boli fajn, v tom čase sa dávali zamestnancom peniaze navyše do vrecka, takže tomu aj zodpovedala starostlivosť pri procedúrach. Druhý raz som bola okolo 60-tky, ale už inde, tam som si pripadala ako "dostihový kôň", bývanie inde, strava inde, procedúry inde a zamestnanci, v podstate ako všade veľa roboty za málo peňazí

sinusoida
11. feb 2024

@achileus bude to tam nuda, procedúry, strava a len to isté mesiac dokolečka, never všetkému, čo sa hovorí.

achileus
autor
11. feb 2024

@sinusoida aaa ja ze si mozno aj daco uzijem 🙂)) no nic budem mat cas na seba a samotu aj to mam rad 🙂