Ako má vyzerať žiadosť o vykonanie sterilizácie?

ladybirdie
27. jan 2013

Rozhodla som sa, ze pri druhom porode, co bude pravdepodobne cisarskym rezom a kvoli zdravotnym komplikaciam uz neriskujem tretie dieta a chcem sa dat sterilizovat. Lekar mi povedal, ze 30 dni pred porodom mam podat ziadost o vykonanie sterilizacie. Moj termin sa blizi, no neviem ako ma taka ziadost vyzerat. Vie mi niekto pomoct?
Dakujem.

karmelka77
27. jan 2013

Kazda nemocnica ma svoje ziadosti - treba zbehnut do porodnice kde chces rodit a vypytat si to tlacivo...🙂)

mama9
27. jan 2013

mne tlačivo dala lekárka v ambulancii....

simaha
27. jan 2013

Ja som povedala gynekologovi a on ma mesiac pred porodom poslal do nemocnice.Tam mi to napisali a bolo ale treba to este pripomenut doktorom ked pojdes rodit keby nahodou zabudli .Tak mi povedal primar

slavkav
27. jan 2013

tak tak, kazda nemocnica ma asi svoju ziadost - tu som vypisala, dostala som sek a vyplatila. pozor, schvaluje sa to mesiac, tak sa treba poponahlat - lebo aspon tu v NR, ak by som porodila skor - ako by presiel ten mesiac - nespravili by mi ju.

1stefi121
6. feb 2013

Ja som tiež z mich. a tiež chcem sterilizaciu prve som mala tiež sekciou mne tiež povedala lekarka že 30 dni pred porodom sa podava žiadosť prečo ideš sekciou?

miroslava44
26. feb 2014

slavkav prosím, koľko ste platili, ak môžem vedieť? Lebo ja si tiež chcem dať spraviť, ale ja budem mať 3 cisársky, tak ja by som to chcela zo zdavotných dôvodov a to vraj býva zadarmo

katy2
26. feb 2014

@miroslava44 zo zdravotnych dovodov je zadarmo, len si treba zistit, ktore zdravotne dovody uznavaju....

lujzaveghova2100
11. sep 2023

@ladybirdie dobry den mne dnes lekar povedak to iste ze mam napsiat 2 ziadosti ze ziadam o vykonanie sterilizacie plus moje udaje a to staci?aj poslat obe v jdndej obalke na adresu co mi dali ?nejak doma uvaxujem ze som to asi nepochopila troska budem rada za kaxdu pomoc

ladybirdie
autor
12. sep 2023

@lujzaveghova2100 Dobrý deň, prepáčte, ale bolo to pred 10. rokmi, takže si už vôbec nepamätám, akú žiadosť som podávala. Takže žiaľ Vám neviem poskytnúť aktuálne informácie.

lujzaveghova2100
13. sep 2023

@ladybirdie dakujem neskor som si vsimla ze aky rok 🤣🤣 ale neslo to vymaxat ux ale dakujrm prkny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre