Recept na vianočný šalát

vilki
28. nov 2016

Ahojte baby, dajte rady, tipy aký je ten váš vianočný šalát, čo tam všetko dávate, s kamoškami sme sa bavili a každá robíme iný.... ja napr. nedávam horčicu, dávam vajíčka a veľa mrkvy a petržlenu....zaujímavé že všade sú iné zvyky.... niekto dáva napr. kukuricu - to mi tam nejako nejde.... dajte recept na váš šalátik 🙂

tyelde
28. nov 2016

Davam vajcia, hrasok a mrkvu zavarenu spolu, kysle uhorky, sol a peper... A majonrzu na polku, nie kazdy ma rad s nou 🙂

evittam
28. nov 2016

@vilki Ahoj, majonézu si robíme sami - z domácich vajec, no a potom už len mrkva+hrášok, uhorky,..vajcia na tvrdo. Kedysi som dávala aj kukuricu - ale už nie.😉 No a samozrejme "zemáky".....

zlotazla
28. nov 2016

Zemianky,mrkvu,hrasok,zavarane uhorky,vajicko,majonezu a stavu z uhoriek ked je salat moc husty 🙂

dagaz
28. nov 2016

Klasika: zemiaky ,uhorky,vajicka a jednu mensiu cibulu uplne na jemnucko nasekanu. Davam aj mrkvu a hrasok ale len tak pre farebnost,nie vela. Osolim,cierne korenia,horcica,olej...dochutime chutnanim celej rodiny😊no a potom uz len majonezu a sup s nim do chladnicky nech odstane a krasne sa spoja chute...zvecsa uz netreba dochucovat..zatial sa vzdy zadaril😁

bibi33
28. nov 2016

zemiaky,kysle uhorky,cibula,konzerva bonduele trio-mrkva,hrach,kukurica,horcica,trocha stavy z uhoriek,sol,cierne korenie,majoneza hellmans,vajicka 😀 a je genialny...

adria88
28. nov 2016

@bibi33 presne 🙂 len my ešte smotanu do toho 😉

rusalkablack
28. nov 2016

zemiaky, kysle uhorky - struham ich, mrkva, hrasok, zavarana kapia a majolka. A cibula, zabudla som, uvarim si nalev cukor, sol, ocot, do toho na chvilu supnem cibulu, a tym nalevom potom zalejem zemiaky.Ta cibula potom nie je taka agresivna, ked sa ovari.

vilki
autor
29. nov 2016

Ja nedavam ziadny nalev, resp. tam supnem hrasok aj s nalevom ale to je len slany