Duch na tehotenskom teste

konvalinka2630
5. aug 2021

Ahojte, chcela by som váš názor, prípadne skúsenosti. Zjavil sa mi "duch" na teste, avšak opakovaný digitálny bol negatívny. Doteraz sa mi však nikdy neukázal ani duch a to bolo už tých testov nemálo. Stalo sa to aj vám? Alebo to bude skôr falošný výsledok? Cyklus mám veľmi VEĽMI nepravidelne a bábo moc chceme.

konvalinka2630
autor
5. aug 2021
nikolk0
5. aug 2021

Ahoj, čo som tu už viac krát postrehla v posledných dňoch, tak mamatesty duchujú v poslednej dobe.. skúsila by som ešte iný test, mne ukázal Dr. max na 10dpo slabého ducha a pomaly silnie

opium29
5. aug 2021

Ja som si tiez myslela ze je to chybny test ale urobila som si dalsie 4 take plus ClearBlue ktory je suprovy a digitalny a ukaze ti viac ako 99,9% pravdivosti. A ak si tehotna ukaze aj tyzdne🙂 vela stastiaaa

zuzzana12
5. aug 2021

@konvalinka2630 ahoj, ja by som určite skúsila testovať aj ďalší deň, alebo o dva dni, či silnie, lebo je to celkom pekný duch 😉... Dievčatá často vravia, že digitálny test tým, že ma vyššiu citlivosť (25mlu), tak ukáže neskôr. U mňa to síce neplatilo, lebo ukázal ako prvý aj týždeň tehotenstva...drzim ✊

zuzzana12
5. aug 2021

@nikolk0 prajem nech silnie aj naďalej 😊 a sú tam poriadne čiariská //

nikolk0
5. aug 2021

@zuzzana12 ďakujem 😍

sense
5. aug 2021

@konvalinka2630 keď máš nepravidelný cyklus à nevieš kedy bola. Ovulácia, počkaj 2-3dni, ak si tehu bude už čiarka silnejšia

konvalinka2630
autor
5. aug 2021

Ďakujem vám žienky 😉

simbatko
5. aug 2021

@konvalinka2630 To nevyzerá ako 👻...Ale pekná druhá//...Skús pak otestovať ešte....pak pridaj foto na porovnanie 🙏🙏✊

aduska54
5. aug 2021

@konvalinka2630 myslím že toto nieje falošné skús ale inú značku tieto vraj moc duchuju.držím palce🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre