Duch na teste alebo kanálik?

annie2205
4. nov 2020

Ahojte zienky, myslite že na teste by mohol byt duch? Alebo je to skôr kanalik 🤷🏻‍♀️ Ked sa teraz pozriem na fotku vidím aj tri čiarky 😂 už ani sama neviem

denden77
4. nov 2020

@annie2205 ja tam vidim jednu 🤷‍♀️

snazilka_bio_mamka
4. nov 2020

negativny, skus lepsie odfotiť, blizsie takto nevidim nic

ajka251
4. nov 2020

Aj tam vidim strasne slabunku 🙂 skus testovat kazdy den 🙂

annie2205
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annie2205
autor
4. nov 2020

Skúsim tu fotku pridať takto do komentárov, lebo nemám inú. Možno to bude trosku lepšie vidno, len musíte rozkliknut fotku 🤣 každopádne je to ale aj tak strašne slabucke ale pripúšťam aj možnosť, že som si ducha len domyslela 😂

adusa1987
4. nov 2020

No neviem mne to dojde cudne nevies lepsie sfotit

annie2205
autor
4. nov 2020

@ajka251 ty asi vidíš presne to čo ja, začo som aj trochu rada, že som si to úplne nevymyslela 🤣🙈 Áno skúsim, ďakujem 🥰

annie2205
autor
4. nov 2020

@adusa1987 už som ho zahodila 🙈 Ale asi bude lepšie, keď urobím zajtra druhý 😁 Toto som len tak skusila spravit ani nie z ranného moču. Ale som 12DPO neviem či by druha čiarka nebola viditeľnejšia keby som 😁

nataly00
4. nov 2020

@annie2205 mozno testujes skoro meska ti

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie2205
autor
4. nov 2020

@nataly00 o 2 dni mám mat, som nejako 12DPO, len dva dni dozadu som mala dosť kŕče v bruchu a mám citlivé bradavky, čo za normálnych okolnosti nemavam tak neviem.

adusa1987
4. nov 2020

ja ti to poviem tak.ked som sa snazila tiez som sa sledovala ze oj tak ma prsia este neboleli som v tom-nebola som.tak ma taha v podbrusku som v tom-nebola som..a ked mi nebolo nic bola som v tom.len meskala ms a to ja som nemala extra pravidelnu ale uz bol tusak...a prveho som dokonca ani nezistila.bola som v 5+6 cca ked som sla do gyn lebo nejake lieky a ze mi zasa meska este som nadavala ze mam zasa cystu (uz som raz mala) a on ze pojdeme kuk.pozera pozera odlozi utz a ze no ta tvoja cysta sa o par mesiacov bude volat...takze takto.nesledovat sa uzivat a ked meska testovat...ja som tiez testovala dopredu nahanala duchov sveta a ked som sa vyprdla ani som nezistila ze som v tom 😆

nataly00
4. nov 2020

@annie2205 skus zas testnut ale skus digi je naj

pmoricova
4. nov 2020

@annie2205 ja som mala taký 3 dni pred ms s druhým dieťaťom . Ja tam vidím druhú veľmi slabú.

ajka251
4. nov 2020

@annie2205 ja na 13dpo som mala tiez taku slabulilinku 🙂 uvidis zajtra a daj vediet 😁 ale myslim si ze sa nieco rysuje 🙂

annie2205
autor
4. nov 2020

@ajka251
@pmoricova
Jej to ste ma potešili 🙈 Dúfam teda, že zajtra bude trochu silnejšia z ranného a napíšem poprípade pošlem zajtra fotku

petamich
4. nov 2020

@annie2205 hcg v moci stupa obden, nema teda velmi zmysel testovat kazdy den 🙂 skus zajtra vydrzat a vyskusaj v piatok a moze to by taky pekny vikend! ;)
pripadne si sprav digitalny test a ten ducha nerobi ten je velmi jednoznacny :D ano/nie

snazilka_bio_mamka
5. nov 2020

@annie2205 ja tam vidím naznak. Urobi si zajtra dalsi či bude silniet 🙂 drzim palce!

annie2205
autor
5. nov 2020

Ahojteee, skusila som dnes teda urobiť z ranného a zdá sa mi, že druha taká istá totálne slabucka ako včera 🤷🏻‍♀️ Asi počkám dva dni a urobím teda digi. Čo na to hovoríte?

ajka251
5. nov 2020

@annie2205 vidim to 😁 oki sprav pozajtra..alebo po troch dnoch 🙂 vravim mne vysla slabunka az na 13dpo ...takze skusaj,testuj 🙂 a kolko ti meska menstruacia?

annie2205
autor
5. nov 2020

@ajka251 vieš čo ešte nemešká, ja mám 32dnovy cyklus, ale nejak zajtra by som mala dostať. Som aj ja dnes myslím 13dpo, tak trochu na upokojujes, že by to ešte mohlo vyjsť 😰😁

snazilka_bio_mamka
5. nov 2020

@annie2205 troška som sa pohrala v editore a nieco tam je vidno, ale je to strasne ale strasne slabunké

annie2205
autor
5. nov 2020

@snazilka_bio_mamka ďakujem, takto to vidieť trosku viac 😊 Áno je to slabucke, takze zatiaľ sa nejako neteším, ale mám takú mini nádej keďže doteraz boli vždy testy uuuuplne bez náznaku akejkoľvek druhej čiarky 😁

snazilka_bio_mamka
5. nov 2020

@annie2205 ja som mometalne v stadiu, že dnes by som mala dostať MS a modlim sa aby neprisiel.. test z rána snehobiely..tá facka kazdy mesiac ked pride MS je k nezaplateniu.

annie2205
autor
5. nov 2020

@snazilka_bio_mamka poznám ten pocit 🙈 a kolko DPO si?

snazilka_bio_mamka
5. nov 2020

14 - 15 dní :/ podla mna by uz aspon ducha mohlo ukazať ale tak nic.. plus mam take velmi jemne krce od vcera, zatial ms nikde 🙏

annie2205
autor
5. nov 2020

@snazilka_bio_mamka hmmm tak to by už mohlo🙈 ale tak kým nepride MS je vždy šanca, že to vyšlo. Ako dlho sa snažíte?

pmoricova
5. nov 2020

@annie2205 ja ju tam vidim podľa mňa je to trhu.drzim palce aby šli ako má.

pmoricova
5. nov 2020

@annie2205 btw mne vyšiel druhý test neg. Až i dva či tri dni začala silnieť druhá čiarka. Držím palce

annie2205
autor
5. nov 2020

@pmoricova Ďakujeeem 😊 Tak ja zatiaľ toto neberiem ako pozitívny test, lebo fakt je to slabé a ešte sa všeličo môže udiať. Ale mala som dosť kŕče tak 9-10DPO čo by mohlo byt relatívne uhniezdenie a teraz som 13 DPO, čo aj vychádza podľa mojich skromných výpočtov, že hcg by bolo ešte nízke nato, aby bola silná čiarka 😁 A hlavne moje bradavky sa rozhodli zväčšiť sa a byť strašne citlivé aj keď mi to príde strašne skoro, keď niektoré ženy hovoria, že nemali absolútne žiadne príznaky 🤷🏻‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre