Vidím ducha len ja?

3. okt 2022

Ahojte dievčatá
Viem že je tu táto téma milión krát...ale je mi to jedno 🤣... Vidím tam slabú druhú čiarku len ja alebo aj vy?
Urobila som si test len tak lebo ma akosi pobolieva bruško a ms nikde.... A ako som test hodila do koša tak som zbadala jemnú druhu čiarku. Detičky ešte nemám a začali sme sa "snažiť" pred mesiacom, preto neviem či chcem vôbec veriť, že už sa aj zadarilo

ninka99865
3. okt 2022

To už je krásna druha čiarka 🍀

gabriela2952
3. okt 2022

No podla mňa to nieje duch, ale jasná čiarka.
Ak to bolo v limite 😊

autor
3. okt 2022

@gabriela2952 ja som v tak obrovskom šoku 🙈 ja som mysela že pred par dňami mám len silné PMS a asi to bol iný dôvod môjho vystrájania

gabriela2952
3. okt 2022

Ja som to tiež tak mala, riadne pms už som každú chvíľu chodila na WC ze už isto som dostala 🤣 a teraz uz v 14 tt. Držím palčeky ❤️

esmeronka
3. okt 2022

ja som mala zápal močových ciest.....doktor mi na sone povedal že najbližších 9 mesiacov ho ešte budem mať 😂

janulik198281
3. okt 2022

@esmeronka takže zápal močových ciest ste mali ako príznak tehotenstva ? Pretože mne sa teraz opakuje už v priebehu mesiaca a pól 2.x prvý x sme to preliecili len jednodňovými antibiotikami teraz mam silnejšie na niekoľko dní. Ms mám síce trocha slabšiu ako zvyčajne ale normálne tak 5-6 dní ako obvykle. Testy sú negatívne tak myslite že ten zápal súvisí čisto len so zápalom ? Nie s tehu?

esmeronka
3. okt 2022

@janulik198281 mesiac predtým som mala zápal močových ciest preliečila som sa a zrazu asi po 2 týždňoch zase bolesti v podbrušku,krížoch pocit na zvracanie....išla som k obvodnému že zrejme sa mi vrátil zápal močových ciest ten ma poslal na urologiu tam bolo všetko v pohode tak preventívne na gyndu či to nebude zápal vaječníkov a ked mi doktor spravil sono už videl gestačný a žltkový vak

janulik198281
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
3. okt 2022

Dievčatá ďakujem za všetky postrehy a tehulkam držím palčeky❤️❤️

ankare
3. okt 2022

Gratulujem!

nev80
3. okt 2022

Dievčatá prosím poraďte mi. Mam 40r. Snazime sa o bábo a vyšli mi nejaké testy. Asi duchovia. Len mi je divné ze mam len 10dni po menstruacii. Doktor mi vravel na kontrole pred par dnami že po 40tke uz budem mat posunutu ovulaciu ale vravel ze bude neskor. Nie ze by som mohla otehotnieť uz po menstruacii.
Testy sú 1.poobede par dni dozadu GS MAMATEST
2. ďalší deň ráno
3. po dvoch dňoch na obed
Sú to.duchovia podľa vás? Alebo len kanalik.

nevenka
3. okt 2022

@nev80 po 40-ke vobec nic nemusis mat posunute alebo aj mozes a to smerom na skor, aj neskor. Ja mam 39 a posunula sa mi ovu na skor po prekonanom covide a neplanovane som otehotnela. Ale teda my sme sa velmi nebranili este jednemu babatku.
A fot tie testy normalne, naco cierno biele? Vsak uvidis, otestuj sa o 2-3 dni. Niekedy moze byt ovu aj skor.

nivea22
3. okt 2022

@nev80 to sú pozitívne testy

nev80
3. okt 2022

@nevenka fotím čiernobiele aby vynikla ta čiarka ktorá je inak nie moc viditeľná. A ďakujem za radu

bajka1313
4. okt 2022

Ahojte baby, neviem ci mi uz iba sibe alebo tam nieco je.. co myslite? Mam pockat a otestivat o 2-3 dni? Ci vobec? Dakujem

nivea22
4. okt 2022

@bajka1313 kludne sa otestuj este aj dnes ale kúp si iný test. Zdá sa mi ze máš pepino a tie naozaj nie sú dobré.

bajka1313
5. okt 2022

No tak skusila som dnes druhy tak neviem… co myslite? Este pockam?

nivea22
5. okt 2022

@bajka1313 vyzerá to sľubne keď už máš na dvoch rozdielnych ducha. 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre