Znamenajú tri čiarky na teste trojičky?

zuzanka.zuzu
16. okt 2015

keď na tehotenskom teste uvidím tri čiarky, budem čakať dvojičky alebo trojičky? lebo keď sú dve čiarky, tak žena čaká jedno dieťa, možno dve... ako sa to vlastne počíta?

😎

vika35
16. okt 2015

zeby chybny test? kolko deticiek mas v brusku urcite nezavisi od ciarky na teste.

cristi
16. okt 2015

staci si precitat pribalovy letak od testov,najdes tam odpoved 😉

belllinka
16. okt 2015

@zuzanka.zuzu To si robis srandu alebo si vadna???

lalanka
16. okt 2015
Používateľ lalanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lalanka.

tak toto ma strasne pobavilo dufam ze to bol naozaj len for 🙂 🙂 🙂 🙂

dominika6
16. okt 2015

hlavne si nerob 2 testy,lebo ak budeš mať spolu 4 čiarky,isto to budú 4-ičky..

zuzkaanicka
16. okt 2015

@zuzanka.zuzu toto sa pocita hrozne narocne, najskor transformacia, potom integrujes a nakoniec vysledok upravis modulo 5 😀

Su na Slovensku nejake prazdniny teraz?😝

sam2
16. okt 2015

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No ak by som na to mala ist cisto logicky tak by to potom malo byt takto:
1 ciarka=1 dieta
2ciarky=2 deti
.......
ty kokos kde mam to druhe dieta? lebo ja som mala 2 ciarky a v bruchu som mala len jedno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sam2
16. okt 2015

Inac prazdniny sice nie su, ale myslim ze zacina chripkova sezona 😀 😀 😀

zabudnuta
16. okt 2015

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dakujem za sprijemnenie dna 😀

seahorse27
16. okt 2015

😀 😀 😀 kazdy den nejaky prispevok na rozveselenie 😀 😀 😀 Ked sa nad tym logicky zamyslim, tak aj ako panna by si cakala jedno dieta...a stale by si ho len cakala...roky rokuce...rovnako kazda mniska, keby si urobila test, tak zisti, ze caka jedno dieta.... 😀 😀 😀 Boooozinku, deturence, srandovne napady mate 😀

tiwyna
16. okt 2015

Ked na tehotenskom teste uvidis tri ciarky, moze to znamenat aj, ze si si uz nemala davat ten piaty poharik vodky.

charlie1980
16. okt 2015

Ja sa pytam, ci staci tehotensky test po dlzke, ak sa vinimocne zadaria patorcata 😕

doty1
16. okt 2015

@tiwyna umrela som, prvýkrát po úvodnom príspevku a druhýkrát po tvojom 😀 😀 😀

gretocka
16. okt 2015

no jasne, cim viac ciarok, tym viac deti.... 🙂

tiwyna
16. okt 2015

@gretocka jasne, cim viac ciarok tym viac Adidas, deti budu znackove 😀

travnerka12
16. okt 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

:D :D baby vy srsite humorom

alchemilkazltozelena
16. okt 2015

VIVAT FRIDAY!!!

romina1912
16. okt 2015

to co je za otazku? ??? Toto sa predsa nemoze pytat dospela rozumna zena 😒

stellamaris
16. okt 2015

@zuzanka.zuzu si robis v piatok z nas vrtulu,cooo 😀 😀 😀 😀

lauricka
16. okt 2015

@zuzanka.zuzu samozrejme, ze ano a ked tam budes mat 5 ciarociek, budu to patorcata. Takze bacha na pocet ciarociek!

sakura77
16. okt 2015

😀

sundance
16. okt 2015

😀

krristin
16. okt 2015

:D

krristin
16. okt 2015

Plackova?🙂

krristin
16. okt 2015

Zartujem🙂

amy2408
16. okt 2015

@zuzanka.zuzu presne tak: tri ciarky su trojicky, dve ciarky dvojicky, jedna ciarka jedno dieta a ziadna ciarka ze nie si tehotna, v tom pripade treba test ist reklamovat lebo je pokazeny. A dufam ze to ocikavas, lebo ak to len oblizes nezobrazi sa ti nic a test moze byt dobry. 😀 😀 😀

gabyvt
16. okt 2015

Konečne som sa dnes dobre zasmiala 😀 😀 😀

vevesh
16. okt 2015

A co ked je test negativny??? Podla tu uplatnenej logiky by nemala byt ziadna ciarka, cize defacto uz od vyroby negativny, ci ako?!? A ako sa zisti, ze negativny aj ostal a test fungoval spravne??? To sa potom uplatni asi zolik 50/50.... 😅 😅 😅 😅

zuzkaanicka
16. okt 2015

@vevesh aby nebol negativny, treba ho dat do absolutnej hodnoty 😀

amy2408
16. okt 2015

@zuzkaanicka presne tak, takze vysledok bude vzdy pozitivny pripadne nulovy, takze dotycna urcite tehotna bude, treba len stanovit spravny pocet deti co je nula az nekonecno....Ufff vyriesene 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre