Znamenajú tri čiarky na teste trojičky?

zuzanka.zuzu
16. okt 2015

keď na tehotenskom teste uvidím tri čiarky, budem čakať dvojičky alebo trojičky? lebo keď sú dve čiarky, tak žena čaká jedno dieťa, možno dve... ako sa to vlastne počíta?

😎

amy2408
16. okt 2015

@8291 podla mna klasika ako kazdy rok z kazdeho rozka troska, ale chyba mi tam typ osobnosti ako bola Jana Hrmova....mozno Ryska bola nieco take ale ta je uz off.

stellamaris
16. okt 2015

@8291 neboj sa,zase bude zabava.Take zabky zakladaju zabavne temy 😎

8291
16. okt 2015

@zita19 aj kačičky,prasiatka a dnes dostali voly🐥🐮🐽🐑

zita19
16. okt 2015

@8291 vsetko zverstvo som nezachytila. Nemam telku v kazdej izbe 😖

sibalka21
17. okt 2015

@zuzanka.zuzu hahaha teraz si pobavila :D :D ked mas na teste tri ciarky tak je test vadny :D

lavinis
17. okt 2015

jasne...cim viac ciarok, tym viac deti 😎

l3yla
17. okt 2015

😀 😀 😀 this made my day

alexmianina
17. okt 2015

@gretocka nieee, to je ze: cim viac ciarok, tym viac adidas ☺

drobcek89
17. okt 2015

Podla ma istejsi je digi test on ukaze ze kolko deti 😀 ale vysledok vzdy zrataj do kopy 🙂

krristin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drobcek89
17. okt 2015

@krristin fajne uz aj natom setria 😀

zuzanka.zuzu
autor
19. okt 2015

@dismonika LOL skvelá odpoveď 😀 mi nenapadlo sa spýtať či ružové čiarky znamenajú dievčatá a modré chlapcov 😎

ale že sa nazbierajú 4 strany odpovedí... no totok...

kliara
19. okt 2015

A kedy si uvidela na tehotenskom teste tri čiarky?

mm2008
19. okt 2015

baby, vy sa smejete, teda aj ja 😀, ale ked si spomeniem, takto pred 5-timi (ach už to bolo dáááávno 🙂 a teraz som si uvedomila, že to vlastne je presne 5 rokov 😀 ) ... mi moja známa povedala, či chcem mať na teste každý deň jednu čiarku navyše, aby som uverila, že som naozaj TEHOTNá??? 😀 😀 😀 ... možno by som sa k tým trom čiarkam aj dopracovala 😀
ale teraz vážne ... toto je asi zasa nejaký spam, alebo pokazený test ...

zlatkakatka
20. okt 2015

čím viac pásikov, tým viac Adidas 😀

sestricka52
20. okt 2015

Fuuuu trojicky. Budeš sa mať čo obracať.

travnerka12
8. nov 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

jeskove oci 🙂 ze trojicky

maly_konik
8. nov 2015

Koľko detí čakáš, keď sú na teste 3 čiarky?

salome51
8. nov 2015

@zuzanka.zuzu
v každom príbalovom letáku sú predsa inštrukcie a aj vysvetlivky. Tri čiarky pravdepodobne znamenajú, že si urobila chybu pri použití testu. Urob si ešte jeden, alebo choď radšej k lekárovi. Jedna čiarka znamená že nie si tehotná, dve že si tehotná. Žiadny iný počet čiarok neber do úvahy - znamená to, že si urobila niečo pri testovaní zle 🙂

marcela1992
12. nov 2015

ja odpadnem :D :D :D

michaela1109
12. nov 2015

Ja som mala jednu čiarku čiže negatívny a som v tehu už bola a to zlyhali 4 testy :D ale akože takúto otázku som ešte nepočula a to som.počula už fakt kadejaké hovadiny :D

mb269
5. dec 2015

dievca ty hlavne odovzdaj obciansky a rodny list ,c hod na samotku aby sa nesirili take geny tuposti dalej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre