Nekľudný spánok 9 mesačného syna

gabulka15
25. nov 2012

prosim vas poradte mi ako mam naucit mojho 9 mes syna zaspavat v postielke ,, od narodenia do 8 mes krasne spinkal v postielke , teraz posledny mesiac mu idu zubky . Vobec nechce spinkavat v postielke len v karicke kde ho uspavame , akonahle ho dame do postielky hned sa zobudi posadi potom postavi a place . Kazde 2 hodinky sme hore v noci a uspavame ho 2 hodiny , vobec nechce spat v noci , este pred 2 mesiaci mi prespal v postielke 12 hod v noci . som zufala . dakujem za kazdu radu .

xlucia
25. nov 2012

@gabulka15 vezmi si ho k sebe. boli ho to, nechce byt sam. logicke ze chce byt pri mame

gabika2206
25. nov 2012

xlucia ma pravdu ,vezmi si ho k sebe , iba mama dokaze upokojit svoje dieta ,aj nam idu zubky a maly spinka so mnou , zbytocne trpais takto seba aj jeho a na noc mu davam homeopaticke cipky vyburcol ,ukludnia babatko a mozu sa davat aj po ockovani ,stahuju teplotu 🙂))

vikinka1
25. nov 2012

toto iste robila aj moja mala ked jej isli zubky. tak som ju uspala na nasej posteli a potom dala do postielky. akonahle sa zobudila zasa ku nam sa tahala tak som ju nechala s nami.. chce byt pri mame 🙂 ked mala 1,5 roka kupili sme je postel a odvtedy je pokoj pekne spi na svojej postely. a dokaonca niekedy prespi celu noc vo svojej izbe... 🙂 mojej malej pomahli na zubky homeopatika Cammomilla vugaris...a to sme sa dost natrapili zo zubkami.. aj viburcol je dobry ale mala si ho ani za svet nedala...

baris
25. nov 2012

@gabulka15 ahoj, mohou to být zuby, ale i začíná více vnímat, takže v noci zpracovává vše co zažil a viděl a z toho mohou být také neklidné sny.

Moje starší dcera měla období mei 9 a 13měsícem, že usla před 20hod, proubudila se ve 22hod, nešla ani omylem uspat, pořád brečela a usla až okolo 2-3hod a v 6ráno budíček. A přes den spala tak 3x 30minut. 😝 Já v té době podruhé těhotná. Můžu ti říct, že jsem mlela z posledního a nechápu, jak jsem to období přežila 😀 Zato jsem znala všechny noční programy 😀 😀 😀 😀 😀

Takže přeji pevné nervy a taky jsem pro přestěhovat syna k sobě do postele. Užij si to - než se naděješ, syn je v pubertě a to se s tebou nebude chtít mazlit 😵

speedycat
26. nov 2012

tiez si myslim ze by si ho mala zobrat k sebe a ked zaspi tak ho skus dat do postielky.ja som mala postielku hned vedla svojej postele, takze niekedy stacilo len prestrcit ruku medzi mreze a pohladit a maly bol kludnejsi.a nemal problem sa odnaucit spat so mnou.teraz spava sam v izbe.ale ci to bude fungovat u vas, neviem, treba skusat vsetko mozne 😉 , kazde dieta je ine 😉

gabulka15
autor
26. nov 2012

dakujem babulky , asi to bude tym ze chce byt so mnou .. skusim si ho davat k sebe do postele a potom ho prenesiem do postielky . a cez den ho mozem nechavat spavat v karicke?