Poloha na brušku

3. apr 2024

Ahojte vycitam si ze som malu nedavala na brusko od narodenia .. bolo mi povedane ze ju davat nemam tak som nedavala jedine po kupani aby som ju nakremovalaa.. dnes ma 2,5 mesiaca a chcem zacat .. mate nejake overene videa ako spravne mam davat ? Mam aj kojenecky vankus mozem ju aj tam dat?videla som dake fotky ale bojim sa aby som jej neublizila pomyslite si o mne svoje ale naozaj posledne dni iba nad tym rozmyslam ze som ju ,,zanedbala,,

thirstymonk
3. apr 2024

Cauko, my sme davali skoro.mozno od 10 dna. Kazdopadne davaj na rovnu a pevnu podlozku, ziaden kojenecky vankus, kde sa bude zabarat. Davali sme na posteli na matrac, len na plachtu.

autor
3. apr 2024

@thirstymonk dakujem a nozky ma mat vystrete ?alebo jej mam pokrcit niekde je ukazane tak inde tak ..

thirstymonk
3. apr 2024

My sme nechavali tak jak sa dieťa dalo. On si uz potom sam krcil a vystieral. V prvotnej faze je podstatne, ze sa bude snažiť dvihat hlavku

autor
3. apr 2024

@thirstymonk ďakujem ❤️

angeli121212
3. apr 2024

Mne sa velmi osvedčila penová podložka aj potom neskor sme využili a davala som maleho na ňu a na zem kľudne a pretočiš a nechaš dieťa nech si samo da nožičky ručičky ako chce a uvidíš čo na to malá. Akože zachytila som aj na youtube nejake videa o tomto ale priznam sa neviem čo presne v nich bolo

michaela789
3. apr 2024

Ja som zvykla dávať na podlahu hrubšiu deku, na to deti a oni už tam potom cvičili ako im bolo prirodzené. Nohami šúchali, pomrvili sa tam, otáčali hlavu z jednej strany na druhú. Podporuj hlavne dvíhanie hlavy, hrkaj hračkami aby sa snažila držať ju hore a cvičila krčné svalstvo. Oboch synov som tak dávala rovno po príchode z pôrodnice a žiaden problém.