Spanie v postieľke

danielalaura
24. jan 2017

ahojte mamicky chcem sa opytat kde spia vase deticky moja dcerka odmieta svoju postel a chce spat s nami v posteli ... teraz ma 20 mesiacov a strasne kope ked je s nami obaja sme nevyspaty poradte ako ju presvedcit naucit spat v jej posteli ... Dakujem

marosinecko
24. jan 2017

Moj drobec zaspi u nas v posteli pocas papania pri cicke a potom ho prelozim do postielky a spi tam az do rana. Ja sa nevyspim ked spi s nami aj ked mame velku manzelsku postel.

danielalaura
autor
24. jan 2017

@marosinecko moja tiez tak zaspi a prelozim ju ibaze problem je v tom ze sa mi v noci budi asi 2x ako kedy niekedy len raz a ked sa prebudi pride k nam a uz ju nedostanem od nas z postele ...

marosinecko
24. jan 2017

@danielalaura a prečo sa budí?

danielalaura
autor
24. jan 2017

@marosinecko neviem my sme od narodenia mali problem so spanim ... prestala som kojit ked mala 18 mesiacov a aj tak sa budi i ked vecer vypije po veceri flasku mlieka pred spanim ... ja som uz zufala a nikto mi nevie pomoct poradit

libawet
24. jan 2017

@danielalaura no je to dosť ťažké, my sme nechávali synovi svietiť digestor v kuchyni, detskú mal vedľa kuchyne, no aj tak okolo pol noci došiel k nám a mali sme " sťahovanie národov", lebo sme sa tiež s ním traja na posteli nevyspali, tak muž vždy išiel spať do jeho, už veľkej postele. Takto to trvalo až do jeho 7 rokov, kedy s tým pomaly prestal a už k nám nechodil, ale prečo a ako, neviem, proste sám prestal.

marosinecko
24. jan 2017

@danielalaura fuuu a dr co nato povedala?a nie je jej malo toho mlieka? A budi sa placom ?

sykorkauhliarka
24. jan 2017

@marosinecko bud rada ze tvoje dieta spi...to nieje otazka na doktorku :D aj moja je vkuse hore ....neoplati sa ani ratat ...deti su prosto take

danielalaura
autor
24. jan 2017

@marosinecko ja som momentalne v UK a tu mi prv povedali ze ju mam dat zo vlasnej izby ze sa navzajom rusime a potom ze sa budi preto ze kojim ze ked prestanem bude spat a tak ze... Prestala som a budi sa stale

marosinecko
24. jan 2017

@sykorkauhliarka môj tiež nespí tak ako by som chcela. Nieje to ukážkové spanie. Jasne deti su také prešpekulované 😊😉

marosinecko
24. jan 2017

@danielalaura S tím kojením to som počula aj ja ale neviem či to je pravda. Možno nie u každého. Každé dieťa je iné.Netráp sa,bude dobre 😉

sykorkauhliarka
24. jan 2017

@danielalaura moja mamina odstavila moju sestru v 8.mesiaci a budila sa este ked mala 4 roky( ja som bola velmi dobry spac) ...kojenie na to nema vplyv...mozno u niekoho ano ale su pripady kde nie....teraz sa moja mamina vytesuje ako nam to vracaju nase deti ...segrina mala ma tri roky vkuse sa budi a spi snou ....moja mala sa casto budi tiez s nou spime milion krat jej davam v noci cecok...to ze snou spime nema na jej budenie az taky velky vplyv lebo ona sa zobudi aj ked je sama v postielke..sama v izbe

danielalaura
autor
25. jan 2017

Dakujem za komenty ...a chcu vam deti spat cez den moja odmieta obcas zaspi v kociku alebo v nosici ale nie je to casto ...takze cez den nic a v noci sa budi uz sme vycerpany stale okolo nej behat ...este k tomu obaja pracujeme a nema nam kto ju postrazit aby sme si oddychli ... Neviete nejaky trik radu ako by mohlaprespat noc alebo aspob spat cez den ?