Spinkanie na brušku

mirkava
20. júl 2014

náš drobec ma 4 mesiace a asi mesiac spáva na boku a dnes zaspinkal na brušku.... je to bezpečné a normálne? Ale asi keď mu je tak dobre....

peta_petruska
20. júl 2014

nas syn tak spaval od narodenia a spi tak dodnes, ma 3 roky..., ale kym bol malicky, tak sme mali monitor dychu...

mirkava
autor
20. júl 2014

@peta_petruska monitor dychu máme 🙂

sissy27
20. júl 2014

@mirkava moja dcéra tak spávala od narodenia, nerozumiem, prečo by to malo byť nebezpečné alebo nebodaj nenormálne...
btw. spýtaj sa tvojej mamy, ako si spávala ty 🙂 ja od narodenia na bruchu a ešte aj bez monitoru dychu...

yanielka
20. júl 2014

aj moj maly tak spava doteraz aj v hlbokom kociku tak bol no proste mu je tak dobre, ma teraz necele dva roky. Do roka sme tiez pouzivali monitor dychu a v kociku som ho obcas skontrolovala. A urcite to normalne je🙂

andreah25
20. júl 2014

Keby to nebolo normálne, tak nie som normálna ani ja, ani moja malá, ani môj malý.
A či sme v normálny? To musí posúdiť iný odborník 🙂 🙂 🙂 .

pribinak
20. júl 2014

Je prirodzene, ze kazdy sa hlada co najlepsiu polohu pre oddych a spanok, aj malicke deti, ked sa tak ulozil sam, tak zrejme preto, lebo mu taka poloha vyhovuje a citi sa tak dobre

Moj krpec sa ukladal do polohy na bok a na brusko tiez velmi skoro, proste sa mu tak dobee lezalo

Ak mas este aj monitor duchu, tak to je len plus

kofoluska
21. júl 2014

@mirkava Neboj sa, je to uplne normalne. Presne ako pisu ine baby - opytaj sa mamky, ako si spavala Ty. Urcite Ti povie, ze od narodenia na brusku. 🙂
Nas maly spaval na boku, ako mi kazali v porodnici. Ale potom sa zacal ukladat na chrbat a az ked sa zacal pretacat, ked mal ani nie styri mesiace, zacal zase spavat na boku a neskor na brusku. Dnes mi inak ako na brusku nezaspi. Pocas spanku sa popretaca ako xce, ale vacsinu casu spinka na brusku.

diana_81
21. júl 2014

My tiez spinkame casto na brusku a to nema este ani dva mesiace. Na chrbte sa stale budil a rozhadzoval rukami tak som to skusila a spal 3 hodiny, ani nemukol. Kontrolujem ho samozrejme ale vidim, ze sa tak citi dobre, vyprdka sa zaroven, aj odgrgnut si tak vie paradne.

berinka42
21. júl 2014

my mame dva mesiace a inak vobec nespi ako na brusku. Tiez mame monitor. Na chrbatiku stale rozhadzuje rukami a nohami aj ked spi a jedine na brusku si vie normalne oddychnut.