Neférové kupujúce

martur
12. feb 2013

Tak v poslednom čase tu chce každý len vymieňať a jasne mám v podmienkách predaja napísané tovar NEVYMIEŇAM. Alebo najnovšie mám takú skúsenosť. V ten istý deň dve mamičky mali záujem o nejaké vecičky a už prešli tri dni a oni sa neozvali, tak som napísala či je ešte záujem alebo nie. A žiadna odpoveď aj napriek tomu, že sú na bazáriku pretože každý deň si inzeráty aktualizujú. To je neférové o čo im ide?

xlucia
12. feb 2013

@martur kliiiiiiiiiiidek 😎 . to nie su kupujuce, len zaujemkyne. a ze neodpovedia? no a co. to svedci o ich vychove.

alka221
12. feb 2013

v pohode. nic nove, ziadny pozdrav, prosim,dakujem, neodpovedanie,,vitaj v realite modreho kona.. 😉

zmrzlinkams
12. feb 2013

@martur už sa aj mne stalo že mi napisala kočka že niečo chce a potom sa odmlčala 😒 no čo už aj take sa najdu a to svedči o tom že sa nevedia chovať aspon napišem nemam zaujem a hotovo ale nič .... a raz sa mi ozvala kočky nezaregistrovana a chcela na dobierku čo nerada robim ale potom som sa nechala rpesvedčiť ked sme si viac pisali a poslala a bola som velmi spokojna pekne tovar prevzala aj ked ju vyšiel drahšie ako ked pošlem doporučene ... ono to všetko svedči o charaktere človeka a celkovo osobnosti ako takej a je jedn oči je registrovana alebo nie ... no bohužial sa stretavame aj s takymi čo sa chovaju tak ako maju ale aj take čo nevedia čo je to chovať sa slušne ... 🙂

lenkab1984
12. feb 2013

@martur mne sa to tiez neraz stalo. Dokonca aj kocik co som predavala, chcela jedna mamicka VYMENIT za veci z jej bazaru v takej hodnote. Neviem ci cakala, ze vezmem vsetko co predava ona alebo ako si to predstavovala. alebo slecny co sa zrejme nudia, prejavia zaujem, poslu adresu ale s platbou sa natahuju kazdy den daka upresnujuca otazka akoby sa nedalo popytat naraz a nakoniec sa ani neunuvaju napisat, ze uz zaujem nemaju. Ja som tu toho sice vela nenakupila, ale ked mam zaujem, popytam sa, zaplatim a ziadne natahovacky.

bodka13
13. feb 2013

@martur to,že sa niekto opýta z neho nerobí kupujúceho 😉 a to,že sa nepozdraví a potom nenapíše "ďakujem ale neberiem" svedčí iba o jeho slušnosti a spôsobe komunikovania 😉 ...nevidím na tom nič neférové ....musíš sa naučiť tieto veci prehliadať a nerozčuľovať sa 😉
tu je téme ,kde sa už popísalo aj o takýchto problémoch veľa https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ ...netreba na hneď zakladať novú diskusiu 😉

gubcikova
13. feb 2013

aj mne sa stalo teraz že si dokonca pani vypýtala číslo účtu a 3dni už mlčí ako ryba.predávam dalej.a to nehovorím o premeraní,o pozdravoch a tak

ivett1
13. feb 2013

@martur ahoj, to sú len záujemkyne, ja mám v pp, že ak sa neozve na druhý deň, tak ju mažem ako záujemkyňu, aby mi pri inzeráte nesvietili "postavičky" ... 🙂 ...
a okrem tej serióznej, na ktorú ti dala link @bodka13 je tu téma, v ktorej sa zapisujú také humornejšie zážitky pri obchodovaní na bazáriku😉
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/drzost-v-bazariku-2/

martur
autor
13. feb 2013

@xlucia
@bodka13
@ivett1 Zle som sa vyjadrila. jasne to sú len záujemkyne nie kupujúce. Ale tá mamina išla priamo na vec. Svietila pri danom tovare postavička tak položila otázku: Ak je to voľné beriem. Ja odpíšem áno ešte to mám v ponuke a ona ťava jedná sa neozve. No nenaštve Vás a ja sprostá na tretí deň píšem: Máte ešte záujem? a ona nič ........... 😝 totálne vymletá

bodka13
13. feb 2013

@martur pochopila som,že myslíš kupujúcu ...ale takéto otázky neberiem ako záväzné,ak by mala záujem napíše aj sama - nepýtam sa ,ak sa neozve sama mažem ju a neriešim to ďalej 😉
PS: mohlo sa aj niečo stať,prečo nereaguje - je chorá,sú v nemocnici,odpojili im net ,....

ivett1
13. feb 2013

@martur ... preto sa už nepýtaj, daj si nejaký limit ... do podmienok predaja.... napr. dva-tri dni a potom, ak sa dovtedy neozve, tak ju vymaž... (pri inzeráte) ako záujemkyňu ... niekedy sa stane, že sa ozve ešte v ten deň (aj keď si ju už vymazala) a tebe sa zobrazí pod inzerátom celá vaša komunikácia ... aspoň mne sa to stáva a v poslednej dobe takmer pravidelne😉

33jaja
13. feb 2013

ahojte, ja by som sa chcela informovať ako zistí či je dotyčná prihlásená? Či tým zeleným políčkom aktívny? Totiž som jednej vyplatila 5.2. tovar a ešte sa mi neozvala. Ďakujem pekne za odpoveďe, Jana / 33jaja/ 🙂

bodka13
13. feb 2013

@33jaja to či je momentálne prihlásená sa nedá zistiť-jedine ak by si náhodne objavila nejaké jej príspevky v niektorej téme ...zelené políčko "aktívny" je zhrnutie za posledných 7 dní ,teda či bola v tom období-najneskôr pred siedmimi dňami na MK
Ak ti neodpovedá už od 5.2. kontaktuj admina-popíš mu svoj problém a daj mu nick predávajúcej,on vie zistiť či sa prihlasuje

33jaja
13. feb 2013

OK., ďakujem ,bodka13, pekný večer 🙂