Predávajúca nereaguje

m_lucia
27. dec 2017

Co robit, ked predavajuca nereaguje. Peniaze odisli a zasielka nikde. Telefon ma vraj overeny.

luzzia
27. dec 2017

a ako dlho nereaguje?

m_lucia
autor
27. dec 2017

Tyzden. Je to take divne, lebo reagovala velmi svizne, sama sa ponukla, ze zasielku posle doporucene prvou triedou. Ze este v ten den posle podacie cislo zasielky, aby prisla do vianoc. Peniaze som poslala, poslala som jej aj potvrdenie o uhrade a potom nic. Uz sa neozyva. Zasielka nikde.

luzzia
27. dec 2017

@m_lucia tak boli sviatky plus vikend, cize to je kopec dni, kedy posta bola uplne odstavena a aj dotycna moze byt prec, nebyt na internete.. este by som chvilu pockala 🙂

m_lucia
autor
27. dec 2017

Ved mohlo sa stat vselico. Choroba, nehoda... to by to vysvetlovalo. Uz sa mi ozvala dalsia mamina, ktorej spravila to iste. Do 20.12 reagovala promtne, odpisovala, dokonca slubila ze tovar posle v ten den prvou triedou, doporucene a od 20.12 ziadna reakcia. Nie je mozne sa s nou spojit telefonicky, ked ma overeny telefon???? Nech vieme, ci zije?

sabina1975
28. dec 2017

@m_lucia nie bola som takto v lete a admin to riesil a overeny telefom je len reklamny tah nijak ti nepomoze

m_lucia
autor
28. dec 2017

@sabina1975 a ako sa to vtedy vyriesilo, co ti pomohlo?

m_lucia
autor
28. dec 2017

ako kontaktovat admina?

0silvia0
28. dec 2017

@m_lucia admin bazar je @srdiecko4u
Prave som ju oznacila, mala by si to precitat, drzim palce nech to dobre dopadne🙂

sabina1975
28. dec 2017

@m_lucia nepomohlo nic sa nedoriesilo chcela som teda jej overene tel.cislo ze nemozu mi ho dat a nemozu ju ani oni kontaktovat

xxxxxnnnnn
28. dec 2017
m_lucia
autor
28. dec 2017

Popravde velmi z toho mudra nie som. Pise sa tam, ze dohodnut sa s predavajucou alebo pravna cesta. Predavajuca ale nereaguje a pravnu pomoc kvoli jednej zasielke vyhladavat urcite nebudem. Len sa mi zda neseriozne, ze sa neda vyuzit telefonne cislo predajcu. Naco to potom je?

0silvia0
28. dec 2017

@m_lucia viackrat som si vsimla tuto vseobecnu nicneriesiacu informaciu, takze z toho vyplyva, ze jedine co mozes urobit je dat predavajucej negativne hodnotenie 😕

m_lucia
autor
28. dec 2017

super vynikajuce

srdiecko4u
29. dec 2017

@m_lucia Musíš obchod nahlásiť ako problémový - admin potrebuje všetky potrebné informácie, ktoré zadáš po kliknutí na správny link. Ak si si zaplatila doporučené poštovné, tak napíš cez tento link https://www.modrykonik.sk/help/#cheat-buyer-nog...

sabina1975
29. dec 2017

@srdiecko4u uprimne skoda cesu dva problemy som takto riesila dva krat bol moj problem vyhodnoteny ako neriesitelny dokonca v jednom pripade umoznili uzivatelke zrusit svoje konto na MK aj napriek tomu ze bol otvoreny spor

srdiecko4u
29. dec 2017

@sabina1975 Vzdy mas moznost podat trestne oznamenie na policii. Snazime sa podat pomocnu ruku, ak sa to da.

sabina1975
29. dec 2017

@srdiecko4u zaco za 16€ sak sa so mnou ani bavit nebudu len nechapem naco je tu ten overeny telefon

sabina1975
29. dec 2017

Čo je to overený telefón?
Po zadaní telefónneho čísla ti príde SMS s overovacím kódom, ktorý následne zadáš na stránke. Tvoj koníkovský účet sa tak spáruje s telefónnym číslom a na tvojom profile pribudne označenie Overený telefón. Každé číslo môže byť použité len raz.
Načo je overenie dobré?
Označenie Overený telefón zvyšuje v očiach používateľov stránky tvoju dôveryhodnosť.
V prípade zabudnutého hesla si ho môžeš jednoducho obnoviť cez SMS.
Bude sa moje číslo niekde zobrazovať?
Tvoje číslo sa nezobrazuje nikde. Ak by sme ho v budúcnosti chceli niekde zobrazovať (napr. ako alternatívny kontakt pri predaji v bazáre), neurobíme to bez tvojho povolenia.
Ako overím svoj telefón?
Kliknutím na toto tlačidlo: Over moje telefónne číslo paci sa mi ta pasaz o zvyseni doveryhodnosti obe moje problemove prefavajuce mali overene telefony vsak @terezka999 to je jedna z nich ktora ma oklamala o 16€

m_lucia
autor
29. dec 2017

Podla mna by mal moznost aspon ADMIN zavolat na telefon. Inak by sa mala vymazat pasaz o zvyseni doveryhodnosti, lebo tomu tak nie je. Nech tam je uvedene len ze sluzi vylucne na obnovenie zabudnuteho hesla.

sabina1975
29. dec 2017

@m_lucia presne tymto som argumentovala

srdiecko4u
29. dec 2017

@sabina1975 Policia sa musi zaoberat kazdym nahlasenim - keby kazdy podvedeny reagoval takto a mavol nad problemom rukou, ako by to vyzeralo ? Treba to riesit, my poskytneme vsetky potrebne informacie potrebne pre podanie.

sabina1975
29. dec 2017

@srdiecko4u tak preco ju nekontaktujete ved ma overeny telefon a s cim mam ist na policiu ze mamicka s nikom @terezka999 ma oklamala

srdiecko4u
29. dec 2017

@sabina1975 Ked napises na link, ktory je vyssie, tak sa dozvies vsetko potrebne. Admin ti poskytne vsetky kontaktne udaje, ktore o uzivatelke mame.

sabina1975
29. dec 2017

@srdiecko4u ked myslis ten link kde napisem adminovy skopirujem konverzaciu tak to som vyuzila a tam mi bolo povedane ze nic sa neda robit

srdiecko4u
29. dec 2017

@sabina1975 Kazdy pripad je iny, ak si napr. vyuzila obycajne postovne, tak tam sa fakt neda nic spravit.

sabina1975
29. dec 2017

@srdiecko4u nie mala som doporucene postovne a pani priznala ze mi tovar neposlala ale mozete ju kontaktovat nech sa vyjadri je stale aktivna @terezka999

sabina1975
29. dec 2017

@srdiecko4u a este posledna komunikacia bola 20.10 kedy mi tvrdila ze muz poslal peniaze z nemecka odvtedy nic a peniaze samozrejme neprisli

0silvia0
29. dec 2017

@sabina1975 a prečo si jej nepridala zatiaľ aspoň negatívne hodnotenie?

sabina1975
29. dec 2017

Pretoze zrusila inzerat a nemam moznost dat hodnotenie

0silvia0
29. dec 2017

@sabina1975 a keď ideš do "moje nákupy", tak tam sa ti zmazaný inzerát nezobrazuje? Ja tam mám všetky aj zmazané nákupy, na ktoré som reagovala a pod nimi mám možnosť napísať hodnotenie.