Aké plienky na noc pre 20 mesačného chlapca?

cerez
31. máj 2013

Kočky, potrebujem poradiť. Syn má 20 mesiacov a zmenil polohu spania. Začal mi spať na brušku a už tretie ráno precikaný v oblasti bruška. 3 pyžamká za 3 noci. Vedeli by ste mi poradiť nejaké dobré plienky na noc, ktoré nepremočí. Osvedčili sa vám nejaké hlavne u chlapcov? Ďakujem.

kaja73
31. máj 2013

ja som davala malemu na noc od 18m do 24m plienky Babylove XXL-aj ked vahovo tam este nespadal-vazil menej.
Su to nohavickove plienky,teda sa mohol aj vypytat cikat v noci-co uz od 20m obcas robil-a vedela som ho dat cikat jednoduchym stiahnutim plienky ako slipikov a vytiahnutim naspat-ak bola sucha- a nemusela som ho vyzliekat.
Nikdy mi tuto plienku neprecikal a to teda obcas nalozil riadne do nej za noc.
Z mojich skusenosti aj s prvym synom,treba na noc davat vahovu kategoriu plienky,do ktorej dieta este nespada-proste treba dat vacsiu plienku.

euka210
4. jún 2013

nech pije menej vody v noci. Odkedy som mojho odstavila od prsnika v 16m, tak mam pocit, ze nacura do nej len rano. A tiez spi dost na bruchu. Ale my mame latkove.

zuzka38
4. jún 2013

my sme stale v pampers active a vydrzia v pohode aj reklamovanych 12 hodin

obcansr
4. jún 2013

ahoj ja som davala len pampers , s tými som bola spokojná pri ostatných býval prečúraný aj cez noc

zewa11
4. jún 2013

aj my na noc len pampers,ale teda nepije v noci.....pred spaním sa vyciká 🙂

dukokatka
4. jún 2013

vecer menej pit ,pol flasky mliecka staci na upokojenie .Radsej ked ma rad mliecko tak poobede dat vypit.Babylove su dobre

migely
3. feb 2014

skús pampers active boy

chrumka
3. feb 2014

my pouzivame stale z tesca, take zelene balenie, a tiez spi na bruchu, a neprecikava sa. Je v nich suchy aj ked plienka je plna.

jankatt1
3. feb 2014

Nepomoze davat inu plienku! Treba ho viackrat v noci prebalit. Zial, takto fungujeme aj my... 2-3x v noci menime plienocku...