Gynekológia v Žiline

annelise17
27. apr 2022

Ahojte baby, neviete niektorá o naozaj dobrom gynekológovi v ZA? Môže byť aj súkromník. Po mojom tehotenstve chcem odísť od svojho aktuálneho gynekológa, nie som vôbec spokojná..

nika_mihoo
27. apr 2022

@annelise17 ja mám Oravcovú/Kyška a fakkt sa nemám na čo sťažovať nemajú problém poradiť ☺️ ona robí pondelok, utorok,stredu sa striedajú on štvrtok, piatok

suzanne312
27. apr 2022

@annelise17 Roman Fiolka ordináciu má po Fullovi ja som nadmieru spokojná... Lepšieho lekára nepoznám
@annelise17

fallenkaa
27. apr 2022

Paucin top

viktoria245
27. apr 2022

Ak by ti nevadi fochsdzat do KNM vyniksjuca lekarka Mudr Podmanicka.Ma top vybavenie.Sama robi aj kolposkopiu.Ludsky, empaticky pristup Zaujima sa, dopodrobne si prejde vysledky s tebou, vysvetli, nenahli sa.Mne obcas lezie na netvy to dochadzanie, ale stoji to za to. Pondelky jej na ambulamcii robi ina lekarka, meno si bohuzial nepamatam - ale ta ma tiez vynikajuci pristup.dopodrobna, nic len tak neprehliadne.Pparkovat sa da rovno pri zdr.stredisku za fajn cenu.

veronikajojo
27. apr 2022

@nika_mihoo len oni už nových neberú či?

nika_mihoo
27. apr 2022

@veronikajojo sestra tam je 2 mesiace a bez problémov ju zobrala skús zavolať či te nezoberú

veronikajojo
27. apr 2022

@nika_mihoo áno? Sranda lebo minule tu písali že neberú tak potom super

nika_mihoo
27. apr 2022

@veronikajojo ja som u nej 2 roky a sestra hľadala normálneho gynekológa a volala doktorke a zobrala ju bez problémov 🤷

pauli_cka
27. apr 2022

@nika_mihoo Kyška je super, ale neberie nove pacientky. volala som nedavno,tiez som chcela k nemu prestupit

nika_mihoo
27. apr 2022

@pauli_cka to som nevedela práveže.. lebo sestru pred 2 mesiacmi zobral 🤷 a veru on je jeden z mála doktorou čo je úplne super a hlavne keď robí sono 🙏

annelise17
autor
28. apr 2022

@annelise17 ďakujem baby, popozerám, Paučin vraj už tiež neberie. Ja mám Tavača, zo začiatku veľká spokojnosť, no teraz už som skôr sklamaná

kauiska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annelise17
autor
30. apr 2022

@kauiska áno presne, ja som bola na rizikovom a teda tiež taký prístup. 2 hodiny som čakala, 10 min prehliadka a dosť som mala pocit že ma zanedbáva. A to som nevyžadovala nič extra, aspoň taký základ, info o podstatných veciach a tak..

martinusik91
30. apr 2022

@annelise17 fu to som prekvapená. Ja ho mám asi 8 rokov a zatiaľ som spokojná. Mala som tiež rizikové tehu ale to už bolo dávno. Asi to závisí aj od nálady...ale ja som mala asi zatiaľ šťastie. Vždy všetko poriadne vysvetlil. Čo je pre mňa veľmi dôležité.

tandariatko
17. máj 2022

@annelise17 Mudr. Mišutová Jana

zuzana1798
17. júl 2022

@annelise17 ja mám v Považskej lepšie skúsenosti .. Ivana Majtanova. Najlepší prístup a hlavne dosť pomôže. Aj mamina tam chodí a za každým jej dosť pomôže. 🙂

michaspi
21. júl 2022

@suzanne312 ahoj,prosim ta, ako je to uňho s platením? Ďakujem

suzanne312
22. júl 2022

@michaspi neplatím nič 😊naozaj som nadmieru spokojná a je to naozaj príjemný a citlivý lekár.... Len neviem ci berie nových pacientov lebo sestrička sa ma hneď pýtala na meno aktuálneho gynekológa ja som mala 300km od Žiliny a mala som rizikové tehotenstvo... Tak ma zobrali

michaspi
25. júl 2022

@suzanne312 ďakujem pekne, tak skúsim zistiť🙂

michaspi
1. aug 2022

@suzanne312 prosím ta, dala mi si mi nanho telefón? Neviem nájsť, ktore je vlasne platné. Ak nechceš tu, tam pokojne do IP. Velmi pekne ďakujem

suzanne312
1. aug 2022

@michaspi 0911345179

petulela
9. aug 2022

@annelise17 ja som prešla od Paucina k Romanovi Fiolkovi...Paucina nebol zlý, ale Fiolka je Top

suzanne312
9. aug 2022

@petulela aj ja mam Fiolku a to je naozaj pan doktor

eset17
3. jan 2023

@suzanne312 len aktualizujem. Doktor je to. Sestricka(ciernovlasa, prisla po milej Adi) a majitelka maju podla mojho nazoru neprofesionalne spravanie.
Takze treba sa obrnit, lebo doktor isto stoji za to, aby clovek zniesol tie 2 harpie.

suzanne312
7. jan 2023

@eset17 sestrička na mňa vyskočila ze co ju otravujem ze vyvolavam 30krat...(tehotna som bola preplakala som cely deň) . Povedala som to doktorovi a ten ju zajazdil chvíľu jej to vydržalo ale nie dlho.... Ale za profisionalne chovanie pána doktora mi to stojí.... Ale je to riadna suka keď už mám rak povedať

eset17
8. jan 2023

@suzanne312 otrasne…

wudz
20. jan 2023

@suzanne312 ahoj, prosím ťa, máš nejaký kontakt na MUDr. Fiolku? rada by som sa k nemu prihlásila, ale vôbec neviem nájsť číslo na nete...

suzanne312
22. jan 2023
oliviamae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oliviamae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz