Dá se koupit nové madlo na Joolz Hub?

Zodpovězené
10. led 2024

Ahoj,

chci se poradit ohledně madla.

Dá se pořídit nové madlo na rukojeť kočárku Joolz Hub?

Mám ho po první dcerce a na sportovní části byl odřený a rukojeť je prasklá.

Děkuji

Ahoj,

samostatně se madlo na kočárek Joolz Hub, jehož výroba byla ukončena v roce 2020, bohužel již neprodává.

Zkus však oslovit autorizované prodejce kočárků, kteří zároveň nabízejí i servis. Je možné, že Ti budou umět náhradní madlo pro opravu kočárku objednat.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka