Je Joolz Hub+ vhodný pro 2leté dítě?

Zodpovězené
10. srp 2023

Ahoj,

mám 2leté dítě a chci se poradit ohledně kočárku Joolz Hub+.

Četla jsem, že je malý a ne vhodný pro tak velké dítě. Mám Bugaboo Fox, ale ten už chci posunout dál a potřebuji něco skladného, ​​ale zároveň, aby se mi tam dcera i vyspala. Dost často totiž odpoledne spí právě v kočárku.

Je tento kočárek vhodný pro 2leté dítě, nebo mi raději doporučíš nějaký jiný?

Děkuji

Ahoj,

sportovní sezení kočárku Joolz Hub+ je dostatečně prostorné díky 51 cm vysoké zádové opěrce, avšak vnitřek sedáku patří k těm užším na trhu. Je proto možné, že Tvé 2leté dítě v něm nebude mít dostatek prostoru. Osobně bych v tomto věku spíše zvažovala jiný typ sportovního kočárku.

Oblíbené a populární sportovní kočárky do města jsem zmínila v této odpovědi, kterou Ti sem připínám:

Lehčí a skladnější kočárky s odolnějšími a většími koly zmiňuji zase v této odpovědi, kterou Ti sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka