Dá se na kočárek Kinderkraft Evolution Cocoon s adaptérem připojit polohovatelné vajíčko od Cybex?

Zodpovězené
4. zář 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně kočárku a adaptérů.

Dá se na kočárek Kinderkraft Evolution Cocoon s adaptérem na autosedačku připojit polohovatelné vajíčko od Cybex?

Nebo tam jde jedině Aton 5, které je nepolohovatelné?

Děkuji

Ahoj,

adaptéry na Kinderkraft Evolution jsou vhodné pro autosedačky špičkových značek. Např.: Kinderkraft: I-CARE, MINK; Kiddy: Evoluna i-velikost 2 a Evolution Pro 2; Cybex: Aton, Aton 2, Aton 4, Aton 5, Aton Q; Nuna: Pipa; Maxi Cosi: Mico, Mico AP, Mico NXT, Mico Max 30, Citi, Cabrio, CabrioFix, Pebble, Pebble Plus; BeSafe: iZi Go, iZi Go Modular.

Ale polohovatelná třída autosedaček Cybex mezi ně nepatří.

Proto Ti radím prohlédnout si spíše autosedačku, která má také možnost lehu a je s adaptéry kompatibilní. Je to Maxi-Cosi Pebble 360 ​​Pro. Autosedačka vyniká možností naprostého lehu pro zdravé a přirozené spaní miminka v autě i při použití s ​​konstrukcí kočárku. Součástí autosedačky je ergonomická opěrka hlavy a bezpečnostní novorozenecká vložka. Ta je navržena ve spolupráci s pediatry. Vložku i opěrku hlavy lze přizpůsobit velikosti dítěte a ve starším věku dítěte ji zcela vyjmout. Samonosná stříška chrání dítě před sluncem a ventilace ClimaFlow zajistí dítěti tepelný komfort. Je z příjemného materiálu, který má povrchovou úpravu proti odpuzování nečistot. Zároveň odpuzuje z potahu Eco Care vodu. Jeho potah je vyroben s ohledem na udržitelnost životního prostředí ze 100% recyklovaných materiálů. Potah lze snadno sundat a prát v pračce.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka