Dá se propojit Kinderkraft hluboká korba a Concord podvozek?

Zodpovězené
11. led 2024

Ahoj,

chci se poradit ohledně adaptéru.

Existuje adaptér, který by mi umožnil mít Kinderkraft Prime hlubokou korbičku na Concord Wanderer podvozku?

Může to být také univerzální adaptér.

Druhá věc. Máme Cybex Aton 5 a máme na něm připevněny adaptéry, které byly ke Kinderkraft kočárku. Neumíme je však sundat, abychom zkusili alespoň to vajíčko připojit ke Concord podvozku.

Jak sundat ty adaptéry?

Děkuji

Ahoj,

na konstrukci kočárku Concord Wanderer lze nasadit jeho vlastní hluboká korba a vlastní sportovní sedadlo, nebo lze nasadit i hluboká korba bratrské značky Jané.

Na dálku Ti neumím pomoci se vyjmutím adaptérů. Zkus si nalézt videa ke kočárku a možná v některém z nich najdeš bližší záběr na jejich nasazení na autosedačku – tzv. vajíčko.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka