Jsou kočárky Concord Camino a Concord Wanderer identické?

Zodpovězené
18. bře 2022

Ahoj,

postupně se začínám poohlížet po kočárku pro zářijové miminko. Docela mi padl do oka kočárek Concord Wanderer.

Je stejný jako Concord Camino?

Co mě na kočárku zaujalo:

  • použití korby, sportovní části i autosedačky bez adaptérů,
  • dlouhá ložná plocha sportovního sedadla,
  • zároveň prostornost a polohování pomocí popruhu,
  • polohovatelnost korby,
  • možnost připojit v autě pomocí pásů,
  • nenafukovací kola vhodná do terénu.

Existuje nějaký kočárek, který by splňoval podobné funkce/vlastnosti?

Vyplatí se po kočárku Concord Camino a Concord Wanderer dívat i na bazaru?

Děkuji

Ahoj,

Concord Camino prošel redesignem kvůli údajným problémům s konstrukcí, jinak jsou oba kočárky stejné, rozdíl je jen v designu (konstrukce, kola). Určitě bych se nebála bazarové koupě. 🙂 Jedná se o kvalitní kočárky, které mají řadu vychytávek. Kromě toho mají dobré jízdní vlastnosti s kvalitním odpružením a jsou dostatečně prostorné.

Co se týče možnosti autokorbičky, tak tu nabízejí také tyto značky kočárků:

  • Maxi-Cosi - Jade
  • Peg-Pérego - Culla Elite.
  • Nuna - Cari Next.
  • Jané - Matrix Light 2.

Konkrétně to jsou třeba tyto kočárky.

Držím palce a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie