Poradíš náhradu za Concord Camino?

Zodpovězené
18. pro 2023

Ahoj,

hledám náhradu za dvojkombinaci Concord Camino, který již dosloužil. Hledám něco s podobnými jízdními vlastnostmi, koly, prostorem ve sportovní části, nastavitelnou rukojetí. Chybělo mi však odepínatelné madlo a delší stříška. Hlubokou korbu potřebuji vzdušnou, vhodnou zejména na léto, sportovní část naopak spíše více chráněnou před větrem/zimou. Ráda využiji i bazarové modely.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

pokud chceš podobný kočárek, tak značka Concord je součástí značky Jané.

Takový Jané Muum Pro 2 je určen pro středně vysoké rodiče, kteří se pohybují po městě. Poměrně nízká váha a dobrá manipulovatelnost umožňují ovládání jednou rukou. Obousměrné sportovní sezení lze napolohovat do skoro úplného lehu a nabízí výběr ze dvou vaniček Matrix Light 2 nebo Micro Pro 2, rovněž můžeš nasadit i původní hluboké korby značky Concord.

Pokud chceš něco sportovnějšího, tak si určitě prohlédni i bratrský model Jané Crosslight Pro.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka