Existuje adaptér pro spojení Concord Wanderer konstrukce a vajíčka Cybex Cloud Z?

Zodpovězené
23. dub 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně adaptéru.

Existuje adaptér pro spojení Concord Wanderer konstrukce a Cybex Cloud Z vajíčka/autosedačky?

Děkuji

Ahoj,

s Concord adaptéry typu Maxi-Cosi (viz foto) připojíš na podvozek Concord Wanderer většinu vajíček značky Cybex. Bohužel už jsem párkrát řešila, že vajíčka Cybex Cloud Z nepasovala na příslušné adaptéry. Chce to určitě vyzkoušet.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie