Dá se použít hluboká korba Priam Lux Carrycot Spring Blossom 2020 na podvozek Cybex e-Priam2022?

Zodpovězené
22. srp 2022

Ahoj,

doma máme hlubokou korbu Priam Lux Carrycot Spring Blossom 2020.

Je možné použít tuto korbu na podvozek Cybex e-Priam 2022?

Děkuji

Ahoj,

tato hluboká korba je kompatibilní s novějšími podvozky Cybex Priam 3, Cybex Priam 4 i s Cybex e-Priam.

Čili je kompatibilní s novějšími ročníky Priamů 2021 a 2022.

Na e-Priam pasuje také novější, světlejší hluboká korba Cybex Priam Lux Carry Cot SPRING BLOSSEM Light hluboká korba 2022. Ta má navíc výškové adaptéry, díky kterým je položena výše na konstrukci.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka