S jakými konkrétními adaptéry je hluboká korba Cybex Priam kompatibilní na starší podvozek?

Zodpovězené
16. pro 2023

Ahoj,

chtěla bych se zeptat jak je to s kompatibilitou staršího podvozku Cybex Priam 2020 a hluboké korby Priam 2023. Četla jsem, že lze hlubokou korbu nasadit na podvozek pomocí adaptérů, ale na novou korbu nepasují adaptéry ze staršího podvozku.

S jakými konkrétními adaptéry je hluboká korba kompatibilní na starší podvozek?

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem na podobnou otázku v poradně odpověděla, proto Ti ji sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka