Pasují nové korbičky Cybex Priam 2022/2023 na podvozek Cybex Priam 2019?

Zodpovězené
19. črc 2023

Ahoj,

mám podvozek Cybex Priam 2019 a chtěla bych novou hlubokou korbu. Koupit se dají jen s rokem výroby 2022/2023.

Pokud bych si koupila adaptéry, pasovalo by mi to?

Jak je to s potahem na sportovní část?

Děkuji

Ahoj,

všechny hluboké korby, i ty starší, jsou kompatibilní se všemi podvozky. Jen u nového Cybex Priam 4 (2022 - dosud) nebudou starší korby uchyceny na výškových adaptérech, které jsou součástí nového modelu. Budou položeny níže (stejně jako u Cybex Priam 3 - 2019 až 2021).

Přání maminek však byla vyslechnuta a maminky mají možnost zakoupit si - adaptér Priam 2021 pro nakliknutí nové hluboké korby (Carry cot). Tyto adaptéry zajistí bezproblémové nakliknutí nového modelu hluboké korby i na starší model podvozku Priam.

Sportovní sedadla jako celek jsou také kompatibilní. Jediné, co kompatibilní není, tak jsou potahy. Nové od roku 2022 nenasadíš na 2021 a starší, protože jsou rozdílně tvarované.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka