Easywalker Jackey XL, Elodie Details Mondo versus Hauck Travel N Care Plus. Který je nejvhodnější pro 2letého syna?

Zodpovězené
17. led 2024

Ahoj,

hledám cestovní kočárek, který jde do úplného lehu, je lehký a pohodlně ho po složení odnesu v ruce. Syn bude mít už 2 roky, takže ho potřebuji jen na výlety, dovolené. Plus, aby se mohl také vyspat, když někde budeme. Musím zvládnout horší terén.

Teď mám Cybex Talos S Lux a jsem s ním velmi spokojená, ale hledám něco menšího.

Co jsem koukala, tak nejvíc se mi zamlouval Easywalker Jackey XL, Elodie Details Mondo a Hauck Travel N Care Plus.

Jaký je Tvůj názor na mnou vybrané kočárky?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

na velmi podobné otázky jsem v poradně nedávno odpověděla, tak Ti je sem připnu:

Pokud chceš s kočárkem projít i nerovnější povrchy, tak jednoznačně doporučuji model Easywalker Jackey XL. Je to kočárek, který je vhodný jak pro cestování a časté přesuny autem, tak i jako pokračovací kočárek pro starší dítě, kterému díky své prostornosti vydrží až do konce kočárkovacího období. Výška fixní rodičovské rukojeti sedí spíše vyšším rodičem. Pro ty s nižší postavou je určen bratrský model Easywalker Jackey. Nízká hmotnost, snadná manipulovatelnost a odpružená velká kola mu zaručují velmi dobré jízdní vlastnosti.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka