Nuna TRVL, Easywalker Jackey versus Hauck Travel N Care Plus. Který z nich je vhodný i do letadla?

Zodpovězené
17. led 2024

Ahoj,

líbí se mi následující kočárky: Nuna TRVL, Easywalker Jackey a Hauck Travel N Care Plus.

Který doporučuješ i do letadla na dovolenou?

Nejsme cestovní maniaci. Takže i většinou na používání doma – kočárkování po vesnici. Plus často chodíme do města a cestujeme i k prarodičům.

Můžeme koupí cestovního kočárku vyměnit náš Bugaboo Fox 2?

Děkuji

Ahoj,

pokud pravidelné používání na vesnici a jako plnohodnotný kočárek, tak bych vyřadila kočárky Nuna TRVL a Hauck Travel N Care Plus. Mají menší kolečka. Hlavním důvodem vyloučení je však jejich pěnový materiál, který se rychle opotřebovává na nerovném povrchu.

Osobně jsem ve vesnickém prostředí testovala kočárek Easywalker Jackey a napsala o něm podrobnou recenzi. Nejlepším odpruženým kandidátem je určitě on! Ale vím, že výrobce pozměnil materiál kol z původních tvrzených na měkčí pěnová. Takže pokud máš na vesnici kamínkový povrch, koupila bych spíše bazarový než nový.

Pokud chceš něco na způsob Jackey, tak si určitě prohlédni nový MoMi Estelle Dakar, který má průměr zadních kol až 21 cm. Po složení do kompaktních rozměrů ho můžeš za sebou táhnout jako kufr.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka