Jaké jsou výhody a nevýhody kočárku Hauck Travel N Care?

Zodpovězené
26. led 2023

Ahoj,

moc se mi líbí kočárek Hauck Travel N Care. Bojím se ho však objednat, i když je cenově super. Posloužil by na letní dovolené. Dcera bude mít v létě 15 měsíců.

Využíval by se pouze na dovolené, připadne pak občas město. Byl by jako záložní kočárek po dovolené.

Jedná se o kvalitní kočárek?

Jaké jsou pro a proti tohoto kočárku?

Děkuji.

Ahoj,

cestovní kočárek Hauck Travel N Care je cenově dostupný kočárek, který nabízí pohodlí až 25kg dítěti. Má lehký (6,8 kg) a stabilní hliníkový rám, který má po složení kompaktní rozměry a samostatně stojí. Pro snadné přenášení má zabudovaný čalouněný ramenní popruh. Odpružená kola mají zabudovanou funkci tlumení nárazů a jeho sezení je dostatečně pohodlné i pro větší dítě.

Přestože jsem ho osobně ještě neměla možnost vyzkoušet, tak jsem pátrala po recenzích, kterých je pramálo. Měla jsem štěstí, protože nedávno se ke mně o něm dostala velmi pěkná a pozitivní recenze od naší MK maminky.

Kupovala ho právě za účelem cestování a je s ním spokojena. Její doporučení (minus), které uvádí je dodatečné zakoupení podložky, protože se její sezení zdálo tvrdší. A ještě uvádí, že ji překvapila celoplastová spodní opěrka na nohy, která se dá dát do tří poloh, protože při hrubším zacházení a manipulaci by mohla povolit.

Její celkové zhodnocení kočárku: „Je to kočárek, který za tu cenu neublíží a na cesty jej určitě dobře využijete.”

Takže, prakticky za babku dostaneš hodně muziky nebo slušný poměr cena versus kvalita.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka