Jak si prodloužit stříšku na sportovním kočárku X-Lander XA?

Zodpovězené
28. čer 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně možnosti prodloužení stříšky.

Jak si prodloužit stříšku na sportovním kočárku X-Lander XA?

Používáme černý, ale stříška je krátká a dcera je v něm nespokojená.

Existuje nějaké prodloužení, které se umí chytře upevnit kromě univerzálních kšiltů?

Nebo si můžu zakoupit i delší stříšku od X lander?

Nový kočárek neplánuji kupovat.

Děkuji

Ahoj,

maminky to řeší nejčastěji přešitím stříšky, což mi přijde jako nejlepší řešení. Kompatibilní je stříška z modelu X-Lander X-Run, ale je také kratší, tak si moc nepomůžeš. Fajn vychytávkou je pak sluneční clona od značek Diago nebo Zopa, tak na ně koukni, zda Tě nezaujmou.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie