Jaká dvojkombinace je vhodná na vesnici pro vyšší rodiče?

Zodpovězené
18. pro 2023

Ahoj,

potřebovala bych poradit při výběru kočárku. Vybírám ho už několik měsíců a výběr stále měním, protože s žádným nejsem 100% ztotožněná. Čím více čtu, tím to je horší.

Mé požadavky:

  • dvojkombinace,
  • kočárek na vesnici,
  • aby zvládl i nějaký ten mírnější terén,
  • lehčí a skladný, neboť ho budeme často skládat a přenášet v autě,
  • ne korýtkové sezení,
  • líbí se mi panoramatické větrání na hluboké korbě,
  • aby se sportovní část dala dát do obou směrů,
  • cena do 22 000 Kč,
  • aby obsahoval alespoň pláštěnku a moskytiéru ve výbavě,
  • jsme rodiče o výšce 170 a 183 cm.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

dnes jsem v poradně na podobnou otázku odpověděla, tak Ti ji sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka