Který lehký a skladný sportovní kočárek má cenu kolem 8 000 Kč?

Zodpovězené
3. říj 2022

Ahoj,

prosím o radu při výběru sportovního kočárku. Aktuálně mám doma sportovní z dvojkombinace Moon Resea S 2021. Jsem s ním maximálně spokojená (jak s hlubokou korbou, tak i s sporťákem), ale 17měsíční dítě se mi do něj vejde jen tak tak.

Požadavky:

cena +- 8 000 Kč,

  • lehký,
  • skladný,
  • prostorný,
  • vhodný i do lehčího terénu.

Líbí se mi Joolz Aer, ale ten má asi kratší sezení.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

Joolz Aer je kočárek primárně určený na cestování. Pokud však nazýváš lehkým terénem město nebo rovnější terén na výletech, tak jdi do něj. Má však malá kola, která nejsou uzpůsobena k průjezdu případným sněhem.

Pokud však chceš něco stylového, co projde i sníh, tak si prohlédni Bugaboo Bee 6. Jeho prostorné otočné sedadlo nabízí možnost úplného lehu i kolmého sedu. Já mám doma jeho předchůdce Bugaboo Bee 5. Je to top kočárek a můžu Ti ho vřele doporučit.

Pokud chceš něco neotočného a až do konce kočárkovacího období, zároveň elegantní, tak si prohlédni také cenově dostupný model Peg-Pérego Selfie.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka