Který sportovní kočárek zvládne město, kopce a sníh?

Zodpovězené
28. črc 2022

Ahoj,

máme 5měsíční slečnu a brzy jí bude hluboká korba Moon Resea S 2021 malá.

Bude lepší nechat si sportovní část z kočárku, nebo koupit sportovní kočárek na delší období?

Sportovní část Moon mi přijde dost nízká. A nedá se dát do úplného lehu.

Mé požadavky na sportovní kočárek:

  • úplný leh,
  • podvozek, který zvládne město, kopce a sníh.

Děkuji

Ahoj,

hluboká korba Moon Resea S je standardních rozměrů. Korba se většinou využívá do 6 – 9 měsíců. Záleží na dítěti. Některé jsou aktivnější a v korbě už nevydrží. Tehdy nastává čas přechodu do sportovní části. Pokud dcerka nesedí, doporučila bych vložit do sedáku ergonomickou podložku. Já jsem používala Babymoov.

Sportovní část kočárku Moon Resea S je poměrně prostorná. Není mi jasné tvrzení, že Ti nejde do úplného lehu. Protože standardně tomu tak je. Při Tvých požadavcích a kočárku, který máš, doporučuji zůstat u něj. Po zimě, kdy bude mít dcerka více než rok, můžeš uvažovat nad změnou. Z hlediska ceny se to nyní nevyplatí. Doporučila bych Ti podobný model ve stejné cenové relaci.

Větší a prostornější sedadla (výška zádové opěrky více než 53 cm) mají neotočné modely. Nemyslím si, že pro malé dítě je to vhodné řešení. Bude Tě chtít vidět a udržovat s Tebou oční kontakt.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka