Který sportovní kočárek je dobře odpružený a zvládne horší terén?

Zodpovězené
21. říj 2022

Ahoj,

teď máme 3-kombinaci, jenže kočárek není vůbec odpružený. Naše cesty i město mají strašnou dlažbu, takže bych chtěla nějaký odpružený sportovní kočárek.

Uvažovala jsem mezi Zopa Move, Moon Resea, Joie a Eurocart. Máme 10měsíční dcerku, která už od čtyř měsíců nechtěla být v hluboké korbě. Od té doby máme sportovní kočárek a korbička nám zbytečně zabírá místo. Vím, že mnou vybrané kočárky jdou do úplného lehu a dokoupila bych tam přenosnou novorozeneckou vložku.

Přemýšlela jsem ještě i nad Britax a čistě sportovním Lionelo. Odpružení je na prvním místě. Dále chci, aby zvládl horší terén i sníh.

Jaký kočárek je podle Tebe pro nás ten nejlepší?

Děkuji

Ahoj,

zaměřím se na lepší odpružení, větší nenafukovací plněná kola a vyšší 22kilogramovou nosnost sportovního sedadla.

Jako první mě napadly kočárky Joie Crosster, bratrský tříkolový model Joie Crosster Flex Signature nebo Joie Mytrax Flex.

Případně si prohlédni také Lionelo Annet Tour nebo mnou často doporučený model Zopa Move Cross.

Nebo ještě Britax B-Motion 4 Plus, který seženeš na bazaru. U maminek byl velmi populární a má dostatek hodnocení.

Výhody tříkolového kočárku oceníš hlavně v terénu. A jaký je mezi nimi základní rozdíl? To Ti objasníme v našem videu:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka