Poradíš prostorný kočárek s dobrým odpružením a nafukovacími koly?

Zodpovězené
12. říj 2022

Ahoj,

zdědili jsme kočárek Britax B-Agile 4 Plus a dokoupili jsme adaptéry na vajíčko. Máme hlubokou korbu a také sportovní část. Bohužel konstrukce se pokazila - nelze ji složit.

Přemýšlíme nad Britax B-Agile R - sportovní část (cena do 6 500 Kč). Recenze jsou různé. Hlavou mi jde odpružení a to, že kolečka nejsou nafukovací. To by bylo asi lepší do terénu.

Dá se hluboká korba z Britaxu napojit nějakými adaptéry na jinou konstrukci s nafukovacími kolečky?

Požadavky:

  • odpružení,
  • nafukovací kolečka,
  • prostornost – jak hluboká korba, tak velká sportovní část do lehu – dítě jde do zimy.

Můžeš mi poradit i jiný kočárek za co nejnižší cenu?

Děkuji

Ahoj,

pokud máš hlubokou korbu, která je zobrazena dole na foto, tak ta je kompatibilní s podvozky kočárků: Britax B-Motion, Britax B-Agile, Britax Smile, Britax B-Ready.

Zaměř se tedy na modely s nafukovacími pneumatikami a dvojitým odpružením. Jsou to tyto kočárky:

Na bazaru jich je dostatek, takže máš široký výběr.

Před koupí kočárku z bazaru si prohlédni naše MK video:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka