Jaká je délka dolní nožní části u Petite&Mars Move 2 Air a Petite&Mars Royal?

Zodpovězené
4. bře 2022

Ahoj,

neumím se rozhodnout mezi Petite&Mars Move 2 Air a Petite&Mars Royal. Lákají mě nafukovací kola a hlavně to, že kočárek nebude vrzat.

Jaká je délka dolní nožní části, když je dítě vsedě?

Je stejná u obou modelů?

Děkuji

Ahoj,

u kočárků se nejčastěji měří zádová opěrka a celková ložná plocha, případně i šířka a hloubka sedu. Délku mají tyto modely rozdílnou. Petite&Mars Royal je o něco málo prostornější - má delší jak opěrku zad, tak i celkovou ložnou plochu. Nové modely mají gumová kola, která jsou bezúdržbová a do městského terénu jsou za mě lepší. Nafukovací kola mají největší uplatnění na velkých nerovnostech, kdy zlepšují jízdní vlastnosti kočárku, ale mají nevýhodu v tom, že je můžeš kdykoliv píchnout.

Pokud bys přece jen chtěla nafukovačky, tak koukni na model Petite&Mars Street+ Oak 2021 Air, který má podobné rozměry jako Royal, ale je těžší o 2 kg, má přes 11 kg.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie