Jaké jsou nevýhody kočárku Babystyle Oyster Zero?

Zodpovězené
11. dub 2022

Ahoj,

přemýšlím nad koupí bazarového kočárku Babystyle Oyster Zero. Je to sporťák, který se mi líbí a odveze i větší dítě. Je lehký. Odrazuje mě to vyblednutí. Skoro každý má vybledlou střechu.

Jaké jsou nevýhody tohoto kočárku?

Umíš mi doporučit nějaký podobný, jiný kočárek, který bude lehoučký a prostorný?

Mám omezený rozpočet do 4 500 Kč.

Děkuji

Ahoj,

Babystyle Oyster Zero je opravdu kvalitní kočárek a šla bych bez obav i do bazarového modelu. Jen je třeba si pohlídat stav koleček, starší modely je měly méně odolná (do roku 2019). Co se týče blednutí stříšek a i jiných částí, tak s tím má problém v dnešní době každý druhý kočárek a kolikrát se na to nevztahuje ani reklamace. Je to způsobené novými ekologičtějšími materiály a barvivy.

Babystyle Oyster Zero doporučuji ráda, ale největší nevýhodou je špatně přístupná brzda a skládání potahem ven, takže se může ušpinit, jinak mu nemám moc co vytknout. 🙂

Z těch lehčích a prostornějších kočárků doporučuji i Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade s nafukovacími koly.

V této cenové hladině bych šla jednoznačně do Babystyle Oyster Zero.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie