Jaké jsou plusy a mínusy kočárku Kinderkraft XMoov?

Zodpovězené
16. kvě 2022

Ahoj,

miminko čekám v říjnu a líbí se mi kočárek Kinderkraft XMoov.

Jaké jsou jeho plusy a mínusy?

Jedná se o kvalitní kočárek?

Děkuji

Ahoj,

značka Kinderkraft má cenově dostupné kočárky pro nenáročné rodiče. Materiály odpovídají ceně, ať už je to kvalita plastů, spojů nebo textílií.

Plusem je určitě nízká cena, design, bohaté příslušenství a prostorná hluboká korba, která se dá lehce přeměnit na sportovní sezení, čímž ušetříš místo při uskladnění.

Nevýhodou je méně kvalitní provedení, vyšší hmotnost (14 kg) a menší rozměry sportovního sezení. Co se týká jízdních vlastností, tak odpružení je slabší, díky tomu je vhodný spíše do města a lehčího terénu.

I když se dá rukojeť nastavit poměrně vysoko, tak je kočárek vhodnější pro střední až nižší postavy, díky níže uložené nástavbě.

Pokud hledáš cenově dostupný kombinovaný kočárek a nemáš přehnané nároky na kvalitu, tak to bude dobrá volba.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie