Jaké jsou rozdíly mezi Roan Bloom a Roan Bass Next?

Zodpovězené
8. čer 2022

Hezky den,

mohla bych poprosit o porovnání kočárků Roan bloom a Roan bass next?
Mně přijde, že se liší jen ve vzhledu korbičky, ale pravděpodobně toho bude víc...?
Zejména mi ale jde o podvozek, s roanem bloom zkušenost máme, byli jsme moc spokojeni. Je u Bass next ten samý?

Děkuji moc.

Ahoj,

jedná se o podobné modely. Mimo designu hluboké korby se Roan Bloom liší tím, že se sportovní sezení skládá dohromady s konstrukcí, zatímco u Roan Bass Next musíš sedák vycvaknout z konstrukce a poté složit. Rozměrově jsou víceméně podobné, ale Bass Next působí prostorněji a má delší stříšku s větrací síťkou. Konstrukce je u obou totožná, tedy pruží stejně dobře 🙂. Maminky většinou dávají přednost novějšímu modelu Roan Bass Next, z důvodu delší stříšky.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie