Jaké jsou výhody a nevýhody kočárku Elodie Mondo, Thule Spring a Leclerc Influencer?

Zodpovězené
23. bře 2022

Ahoj,

teď mám Mutsy Nio, který je dost neskladný, proto hledám lehčí sportovní kočárek s dlouhou stříškou (což Mutsy neměl). To je podmínka. Další podmínka je, aby se dal dát do lehu.

Dost mi záleží i na designu. Moc se mi líbí Elodie Mondo, ale ten zimu nezvládne. Přemýšlím ještě nad Thule Spring, příp. Leclerc Influencer, o kterém jsem tady nenašla další info.

Jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých kočárků?

Který mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

Elodie Details Mondo je spíše vhodný na cestování, ale nenáročný městský terén zvládne. Leclerc Influencer má na rozdíl od Mondo kvalitnější materiál kol, takže co se týče jízdních vlastností, tak na tom bude o něco lépe. Jinak se jedná o velmi skladné, lehké kočárky, které si umím představit na nenáročné procházky po městě nebo jako kočárek pro větší dítě na občasné popojíždění. Super je i jeho vychytávka ve formě automatického skládání.

Thule Spring je typově zcela odlišný kočárek, zvolila bych ho v případě, pokud převládá nerovný terén či procházky v přírodě, zároveň Ti nevadí menší skladnost a vyšší hmotnost. Jeho největší nevýhoda je, že polohování nohou i madlo musíš dokoupit zvlášť.

Zamyslela bych se nad tím, v jakém terénu se budeš na procházkách pohybovat a zda upřednostníš nízkou hmotnost a kompaktnost před lepšími jízdními vlastnostmi. Jelikož přecházíš z Mutsy Nio a chceš vysloveně skladný kočárek, tak si myslím, že lepší volbu pro Tebe bude Leclerc Influencer.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie