Jaké jsou výhody a nevýhody kočárku Moon ReSea S Edition (2022)?

Zodpovězené
29. črc 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku Moon ReSea S Edition (2022).

Jaké jsou výhody a nevýhody kočárku Moon ReSea S Edition (2022)?

Doporučila bys ho i prosincovému miminku?

Vejde se v pohodě do hluboké části i s fusakem?

Děkuji

Ahoj,

kočárek Moon ReSea S Edition (2022) je vhodným kočárkem pro zimní dítě.

Děti narozené v prosinci nepotřebují až tak velkou hlubokou korbu. Novorozenec s fusakem se vejde do menší korby a má dostatek prostoru. Hluboká korba Reseas S Edition je dostatečně prostorná. Má vnitřní rozměry 74 x 32 cm. Navíc je kvalitně odvětraná, a v létě bude pro Tvé dítě výhodná. Má ventilační okénko a navíc i panoramatické okénko. Když bude mít dítě chuť a bude umět „pást koníky“, tak může pozorovat okolí.

Nevím, jak jsi vysoká. Kočárek vyhovuje menším postavám. Má nastavitelnou teleskopickou rukojeť ve výšce 91 až 105 cm. A sezení položené níže na konstrukci. Já mám 165 cm a byl mi při zkoušení na prodejně dostatečně vysoký. Plusem jsou jeho větší nafukovací pneumatiky, které zvládají město i vesnici. Minusem je slabší odpružení, ale na zkušebním nerovném terénu bylo dostatečné. S odpružením je to komplikované. Co jedné vyhovuje, to druhé zase vyhovovat nemusí. Minusem je ještě jeho vyšší 12,2 kg hmotnost. Plusem zase jednoruční skládání do kompaktních rozměrů.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka