Jaký je rozdíl mezi kočárky Moon ReSea S Edition (2022) a Moon Rocca Edition 2022?

Zodpovězené
10. kvě 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Moon ReSea S Edition (2022) a Moon Rocca Edition 2022.

Jaký je mezi nimi rozdíl?

Podle fotografií se mi zdají stejné, podle popisu také, finančně se poněkud liší.

Děkuji

Ahoj,

Moon Resea S Edition (2022) se liší hlavně teleskopickou rukojetí, kterou nastavíš do výšky 105 cm. Hlubokou korbu má položenou výše díky výškovým adaptérům a váhově má o něco méně, a to 12,5 kg. Sportovní verze je s hmotností na stejno.

Moon Rocca Edition má rukojeť kloubovou a nastavíš ji o něco výše (až do 108 cm). Sportovní sedák má nastavitelnou podnožku, kterou si můžeš jednoduše prodloužit a přizpůsobit dítěti. Zádovou opěrku má o něco málo kratší (cca 2 cm), jinak jsou sedáky podobné. Hluboká korba by naopak měla být o něco málo prostornější a má hmotnost 13,2 kg.

Oba dva kočárky jsou velmi dobrou volbou, rozměrově ten rozdíl není tak velký, aby rozhodoval, takže bych se rozhodovala podle konstrukce, která se Ti zamlouvá více a sedne lépe k Tvé postavě. Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie