Jaké jsou výhody a nevýhody kočárku Valco Baby Slim Twin?

Zodpovězené
17. led 2024

Dobrý den,

prosím o zhodnocení kočárku Valco Baby Slim Twin, sezení vedle sebe, šíře 67 cm. Je to novinka a zatím jsem nenašla recenze.

Případně prosím o doporučení dalšího kočárku se sezením vedle sebe, který by projel dveřmi o maximální šíře 68,5 cm.

Ráda bych vozila děti už od narození, kočárek s korbičkami za sebou nemohu mít.

Děkuji

Ahoj,

kočárek Valco Baby Slim Twin není žádná novinka, na trhu je již více než 3 roky, avšak byl dostupný pouze pro západní trh. Novinkou jsou akorát tak jeho nové barvy potahů. Jeho největším minusem je absence odpružení, což je však pro kočárky značky Valco Baby typické.

Vícekrát jsem ho zmínila v mých dávnějších odpovědích, které Ti sem připnu. Zároveň v nich však najdeš inspiraci, a další jemu podobné úzké modely kočárků:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka