Je lepší sourozenecký kočárek Valco Baby Snap Duo nebo ABC Design Circle Twin?

Zodpovězené
9. bře 2022

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně sourozeneckého kočárku. Starší dcerka má nyní dva roky, mladší syn 7 měsíců.

Požadavky:

  • úplný leh,
  • sezení vedle sebe,
  • úzký,
  • skladný kvůli častému cestování,
  • do 7 500 Kč.

Dívala jsem se na Valco Baby Snap Duo, ale zaujal mě také model ABC Design Circle Twin.

Který je lepší?

Děkuji

Ahoj,

Valco Baby Snap Duo nabízí o skoro 5 kg nižší hmotnost (9,8 kg), takže na časté cestování a skládání je ideální. Zároveň je dostatečně úzký, takže Tě nebude extra omezovat. Na dvojkočárek nabízí poměrně prostorná sedadla, úplný leh, polohování nohou, dlouhou prodlužovací stříšku a velký nákupní košík, který se hodí vždy a u dvou dětí obzvlášt! 🙂 Chybí mu tedy odpružení, ale pokud se budeš pohybovat spíše po městě, tak s ním budeš spokojená.

ABC Design Circle Twin má už vyšší hmotnost (14,6 kg), takže časté skládání by bylo náročnější, zvláště pokud budeš kočárek skládat sama. Takže z tohoto důvodu bych určitě šla do Valco Baby Snap Duo, který nemám konkurenci, co se týče jeho nízké hmotnosti i prostornosti pro dítě.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie