Jakou autosedačku vybrat, aby byla kompatibilní s kočárkem BEXA Fresh 2018?

Zodpovězené
26. pro 2023

Dobrý den,

jakožto nováček jsem si pořídila z druhé ruky kočárek BEXA Fresh 2018. Teď mě čeká pořízení autosedačky.

Jaké autosedačky jsou kompatibilní?

Chtěla bych nějakou, která jde hodit na otočnou základnu a taky předělat na kočárek s adaptéry. Akorát se bojím, aby to potom pasovalo.

Předem děkuji za odpověď.

Ahoj,

na konstrukci kočárku Bexa Fresh lze nasadit za pomoci originálních adaptérů (měly být součástí kočárku), následující autosedačky – tzv. vajíčka:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka