Jakou dvojkombinaci pro lednové dítě?

Zodpovězené
6. zář 2023

Ahoj,

hledám kočárek pro dítě, které se narodí v lednu. Měl by mít asi větší hlubokou korbu na případný fusak. Upřednostňuji dvojkombinaci. Také bych chtěla, aby sportovní část měla možnost oboustranného sezení a podložku na nohy. Pohybujeme se po městě, ale často chodíme do přírody a lesa. Ještě by měl být i snáze skládatelný, jelikož bydlíme v bytě s úzkou chodbou. Cenou bychom se chtěli vejít do 22 000 - 24 000 Kč.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Za doporučení děkuji

Ahoj,

nedávno jsem na velmi podobnou otázku odpověděla, protože se nechci opakovat, tak Ti ji sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka