Jakou dvojkombinaci pro prosincové dítě?

Zodpovězené
25. srp 2022

Ahoj,

hledáme kvalitní kočárek – dvojkombinaci pro prosincové dítě. Chci, aby byl dobře odpružený, raději nenafukovací kolečka, která zvládnou i terén. Lehce skladný, jsem za nekorýtkové sezení. Sportovní část musí jít do úplného lehu. Kočárek musí být vhodný pro vyšší rodiče. Bydlíme ve městě v obytném domě v 5. patře bez výtahu.

Zvažovala jsem Gesslein s přenosnou taškou, jen kočárek se mi opravdu nelíbí designově.

Je ještě něco podobného na trhu?

Kočárek bude pravděpodobně zůstávat v kočárkárně, tak jen pro přenos dítěte. Zjistila jsem, že existuje i samotná přenosná taška, která se vkládá do hluboké korby.

Na ceně nezáleží.

Dívala jsem se na kočárek Moon No. One a Bugaboo Bee 6.

Děkuji

Ahoj,

vlastnostmi a funkcemi je nejvíce podobným modelem Venicci Tinum 2.0. Jeho sedadlo má možnost úplného lehu a patří do kategorie velmi praktického, skladného, ale i cestovního kočárku. Nosnost sedáku je 22 kg, a se svojí váhou 12 kg patří k těm lehčím.

Jako druhou možnost vidím kočárkovou novinku, kterou si dokážeš vyskládat sama. Je to model Hauck Walk N Care.

Prohlédni si také Nuna Mixx Next. Je to otočný model s dvojitým odpružením všech čtyř kol. Kola jsou větší a hravě zvládnou i nerovný terén. Výška teleskopické rodičovské rukojeti je od 96 do 112 cm, takže je velmi vhodná pro vysoké rodiče.

Určitě Ti doporučuji i novinku na trhu, která se stává populární - Easywalker Jimmey. Tento kočárek má dokonce i originální vložnou tašku, kterou je třeba si dokoupit zvlášť. Ale využiješ ji právě při přenosu dítěte. Myslím si, že tento model by splnil všechna Tvá očekávání. Napsala jsem o něm i podrobný článek, který si můžeš přečíst.

Modely Moon No ONE 2.0 a Bugaboo Bee 6, které sis vyhlédla Ti nedoporučuji hlavně pro malou velikost hluboké korby. Jelikož jste vysocí, tak je vysoký předpoklad většího dítěte. I když je novorozenec malý, tak při úvaze vložit do korbičky vložnou tašku a do ní ještě teple oblečené dítě ve fusaku, tak to je už skutečné omezení prostoru. Jinak by byl model One 2 vyhovující.

Bee 6 má velmi nízké položení nástaveb, takže budeš muset jít do hlubokého předklonu. To není šetrné k Tvé páteři. Tento model Ti nedoporučuji.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka